2703
2553
عنوان

سیاهی لشکرا صبحتون بخیر 😏

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 99 پست

چه حجم بزررگ نا امیدی😐 نه قبول ندارم . درسته تو شرایط سختی زندگی میکنیم خصوصا از نظر اقتصادی ولی هنوز کللی قشنگی و خوشحالی تو زندگی هست و هییچچ کس هم تو دنیا نمیتونه بگه تو به آرزوت نخواهی رسید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چه حجم بزررگ نا امیدی😐 نه قبول ندارم . درسته تو شرایط سختی زندگی میکنیم خصوصا از نظر اقتصادی ولی هن ...

والا من چشم آب نمیخوره حالا من دیگه نمیدونم اینده چی میشه و عمر دست خداست ولی تواین بیست و اندی سالی ک از خدا عمر گرفتم تا بوده همین بوده ، شنیدی میگن هوممم...دقیق یادم نیست😂😂 قابلمه ای ک واسه من نجوشه کله سگ بجوشه یه همچین چیزی، دیگه خواهر داریم پیر میشیما

این شکلک معنی چی میده؟ یعنی هنوز خوابی؟ خوابت میاد؟ اشکت میاد؟

من ک به منظوره اینکه خوابم میاد دادم🤣🤣🤣🤣🤣

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️
2714
اب دماغش مياد😂😂💦

نههههههههه🤣🤣🤣🤣

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️
والا من چشم آب نمیخوره حالا من دیگه نمیدونم اینده چی میشه و عمر دست خداست ولی تواین بیست و اندی سالی ...

😂😂😂 خنده ام گرفت از حرفات باحال بود . ولی کلا هر چی هم وضع بد باشه تو به نظر ازون ادمایی که با حرفا و خنده هات شرایطو برا همه بهتر میکنی و تحمل وضعو اسونتر میکنی . بیست سال که چیزی نیست . خیلی از ادمای بزرگ بعد چهل سالگی تازه زندگی موفقشون شروع شده

2706