2737
2734
عنوان

دوستای عزیز پرولاکتینی بیاین لطفا

218 بازدید | 56 پست

سلام دوستای مجازی خوبم. آزمایش پرولاکتین رو باید دوره پریودی بدیم یا روزای معمولی. 

دکتر بهم گفت آزمایش بده نباید پریود باشی.اما تو نت که هر چی سرچ میکنم نوشته این ازمایشو باید بین ۳ تا ۵ روز پریودی بدیم.!

اگه شما تجربه دارین  میشه بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا دکتر به من گفته بود روز دو یا سه پریود .  اما سری دوم دیگه نگفت کی ! گفت برو از بده

مرسی گلم.من چون تا حالا ازمایششو ندادم اطلاعی ندارم.شما هم پریودیتون با تاخیر بود یا ماه به ماه نمیشدین دکتر گفت این ازمایشو بدین ؟

اره عزیزم. ی ازمایش هورمونی مفصل بود ک پرولاکتینم جزءش بود

واسه منم همون چند تا هورمونی داده.چون پریودیم خیلی عقب میفته و اگه هم بشم خیلی کمه.سونو کرد گفت تنبلی شدید تخمدان داری.اما آزمایش پرولاکتین و تیروئید هم بده

2738

عزیزم دکترم همینجوری گفت برو آزمایش هارو انجام بدهه چندتا بود که پرولاکتینم جزوش بود

من دوروز بعد پاکی رفتم.س ک س نداشتم فبلش

تحریک پستان نداشتم.و از بیدار شدنمم نزدیک چهار ساعت گذشته بود.من تابلو بود بالائه.چون ترشح دارم

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم
عزیزم دکترم همینجوری گفت برو آزمایش هارو انجام بدهه چندتا بود که پرولاکتینم جزوش بود من دوروز بعد پ ...

اره عزیزم‌شنیدم تحریک پستان  شب آزمایش باعث میشه پرولاکتین بالا نشون داده بشه.منم اتفاقا ترشحم خیلی بالاست

عزیزم دکترم همینجوری گفت برو آزمایش هارو انجام بدهه چندتا بود که پرولاکتینم جزوش بود من دوروز بعد پ ...

از سینه هاتون هم بعضی مواقع یه چند قطره مایع مانندی میومد ؟ من از یه سینم میاد

2706