2726

خدایی من موندم  دور از جون همه یکی که کامل مرگ مغزی میشه و دکترا میگن تموم و میخوان دفنش کنن چرا خانوادش راضی نمیشن اعضای بدنشو اهدا کنن..آخه به چه دردشون میخوره..حداقل اینجوری اعضای بدن اون عزیز از دست رفتشون زندست و اینکه ثواب به این بزرگی میکنن 

وقتی بره زیر خاک که همه چی میپوسه میره

خدای مهربونم دوستت دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی چی بگم مسخرم نکنین من همش میترسم فک میکنم کارت اهدا عضو ک میگیرم بعدش سریع بلا سرم میاد میمیرم .واس همین میترسم کارتشو بگیرم ولی خیییلی دوس دارم داشته باشم

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2728
من ب شوهرم گفتم بگیرم گف دیگ حرفشو نزن

برنامه خندوانه قسمت اهدای عضو رو دانلود کن بذار ببینه منم اول دوست نداشتم ولی اخبار یه شب گفت بعداز پخش برنامه خندوانه که دکتر اومده بود و درباره اهدا توضیح داده بود خیلی ها ثبت نام کردن ،،،منم کنجکاوشدم برنامه رو دانلودکردم  دیدم واقعا عالی بود دانلود کن تماشا کن بعدش بگو همسرت هم ببینه نظرش عوض میشه 

اگه تو گوگل بزنی اهدای عضو خندوانه فیلمش میاد 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
خخخ..منم همینطورم😂

شما نگرفتی؟ من راضیم بعد مرگم اهدا کنن اعضامو ها ولی کارت گرفتن استرس میگیرم

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
ی چی بگم مسخرم نکنین من همش میترسم فک میکنم کارت اهدا عضو ک میگیرم بعدش سریع بلا سرم میاد میمیرم .وا ...

اینجوری نیست توگوگل بزن خندوانه اهدای عضو

دانلود کن حرفهای خانوم دکترو گوش کن بعدش نظرت عوض میشه 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
مچکرم از راهنماییت گلم

😘💖💖💖💖

ی چی بگم مسخرم نکنین من همش میترسم فک میکنم کارت اهدا عضو ک میگیرم بعدش سریع بلا سرم میاد میمیرم .وا ...

منم همین ترس رو داشتم

ولی فقط یه چیز  ارومم کرد

به خودم گفتم من به هر حال میمیرم دیر یا زود چه جوریش هم نمیدونم

خودم که تو این دنیا کاری برا خودم نکردم که بشه توشه آخرتم  شاید با این کارم اعضا بدنم به کسایی که واقعا بهش نیاز دارن میرسه یه خدا بیامرزی بهم بگن و منم تو ثوابای اونا شریک بشم

چون خانواده بعد از مدتی قطعا ما رو فراموش میکنن  ولی اونایی که اعضامون بهشون اهدا شده یه جورایی زندگی مجددشون رو مدیون ما هستن  و ما رو فراموش نمیکنن حتی اگه ما رو نشناسن 

اینجوری نیست تووگوگل بزن خندوانه اهدای عضو  دانلود کن حرفهای خانوم دکترو گوش کن بعدش نظرت عوض ...

ننه متجوه نشدین من با کارت گرفتن و اهدا مشکلی ندارم من میترسم تا کارتو بگیرم بعدش مرگ لازم شم 😂تا اعضام اهدا شه حس میکنم بعد گرفتن کارت دستور مردنم صادر میشه😂

2706