1147
1273

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1279
1274
اخه من دیدم کارت میفرستن.داییم کارتشو داشت!کد پستی هم خواسته بودن

عزیزم باید بری کافی نت پرینت بگیری 

یا از بانک ملی کارت بگیری 

دیگه پست نمیکنن 

یاعلی

یاعلی بردشمنت لعنت👉اگه حاجت داری  این نذرو انجام بده: اول باید بخدا توکل کنی و راضی باشی به رضای خدا چون حاجت دهنده ی اصلی خداوند هست واگه خدا نخواد برگ درخت هم نمی افته،خداروصدابزن وبگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت شهید ابراهیم هادی و شهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش دوشهید بزرگوارو صدابزن و باهاشون حرف بزن ومشکلتو بگو و ازشون بخواه واسطه ی شما و خدا بشن تا خداوند به حرمت دعای خیرشون مشکلتو حل کنه. چون این دوشهید دارای درجه تقوا و ایمان زیاد هستن و از عرفای گمنام خدا به حرمتشون اگه به صلاح باشه حاجتمونو میده و تومذهب شیعه هم توسل رایج هست بعدش نیت کن صلوات یا خیرات هدیه کنی به دوشهید یااگه مشکلت حل شد ۴۰ روز غیبت نکنی و دروغ نگی  یا نمازتو سروقت بخونی یا حجابتو فاطمی کنی 😍 فرقی نداره حاجتت چیه اگه تاپیکمو بخونی می بینی که شکرخدا از دعای خیر شهدا اینجا خیلی از کاربرها حاجت روا شدن اونم حاجت محال 😊۳۱ صفحه کامنت حاجت روایی هست بخونشون  ،راستی درباره کرامات شهیدهادی یه کتاب هست به اسم سلام برابراهیم دانلود کن بخون عالیه دانلودش مجازه خودناشر اجازه داده ،درباره شهیدسامانلو هم به تازگی کتاب سامان عشق چاپ شده اونم تهیه کن بخون 😊 لینک تاپیک حاجت روایی رو هم اینجا میذارم که بری بخونیش ،راستی یادت نره قبل حاجت خودت اول برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعاکن و صلوات بفرست براشون چون هزاربرابر اثرش بخودت برمیگرده 😍الهی خداوند حاجت دل همه رو مخصوصا شما که امضامو میخونی به زودی زود بده و منم با خبر حاجت روایی شما خوشحال بشم 😍 این جمله که رنگی نوشته شده و آبی رنگه لینک تاپیک حاجت روایی هست بزن روش و وارد تاپیک شو 👇👇👇تاپیک حاجت روایی هست بزن بزن رو این نوشته   یاعلی
اخه من دیدم کارت میفرستن.داییم کارتشو داشت!کد پستی هم خواسته بودن

اون شاید برا قدیم بوده که متقاضی کم بوده

الان اصلا نیاز به همراه داشتن کارت هم نیست

اطلاعات ثبت نام کننده ها توی سیستم تمام بیمارستان ها ثبت شده

عمرتون بلند عزیزم

1167

خدایی من موندم  دور از جون همه یکی که کامل مرگ مغزی میشه و دکترا میگن تموم و میخوان دفنش کنن چرا خانوادش راضی نمیشن اعضای بدنشو اهدا کنن..آخه به چه دردشون میخوره..حداقل اینجوری اعضای بدن اون عزیز از دست رفتشون زندست و اینکه ثواب به این بزرگی میکنن 

وقتی بره زیر خاک که همه چی میپوسه میره

خدای مهربونم دوستت دارم

ی چی بگم مسخرم نکنین من همش میترسم فک میکنم کارت اهدا عضو ک میگیرم بعدش سریع بلا سرم میاد میمیرم .واس همین میترسم کارتشو بگیرم ولی خیییلی دوس دارم داشته باشم

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑
1241