2726
عنوان

تورو خدا اگر میتوانید کمکم کنید

132 بازدید | 14 پست

پسر شش  ماهه  ام از ارتفاع یک متر افتاد و به سرش ضربه خورد هیچ علائم  خون ریزی  و بیهوشی و استفراغ نداشته  فقط یکم فرو رفتگی بغل سرش داره و وقتی به اون طرف سرش می خوابومش  گریه میکنه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بجز این موترد بیحالی خواب آلودگی هم جدی بگیرین

چیزی نیست فقط یه کم چیز شیرین بهش بده بخوره و بخوابه هیچی نیست نگران نباش ۱متر که ارتفاعی نیست دلدار باش بزار راه بیفته میفهمی یعنی چی😅😅😅

سریععععع ببرش بیمارستان یعنییییییی سریع چه بیخالی تو نشستی تاپیک زدی پاشو زن حسابی ببرش بیمارستان عکس بگیرن بچه یکماهه میدونی چقدر سرش حساسه پاشششو پاششششششو اگه بلایی سرش اومد برو یجا خودتو ناپدید کن فقط

عزیزم سرش مثل ماها محکم نیس که سنگم بزنی فقط بشکنه

اون نوزاده سرش نرمه و حساس

انشالا که چیزیش نیست

ولی لطفا جای تاپیک زدن ببرش بیمارستان

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨
چیزی نیست فقط یه کم چیز شیرین بهش بده بخوره و بخوابه هیچی نیست نگران نباش ۱متر که ارتفاعی نیست دلدار ...

من خودم خیلی خونسردم برا بچم جوریکه هم میگن خوسبحالت میافته فقط نگاش میکنم میخندم.... از بالا مبل پرت شده از عابر پیاده تو ماشینش پرت شد کف آسفالت که کنار ابروش زخم شد و دهنش پر خون شد.... ولی خو علائمو خیلی حواسم هست

نمیدونم چطور میتونی بشینی و تاپیک بزتی؟عزیز من اون بچه ست سزش ضربه خورده میگی هیچ علائمی نداره ؟باشه ولی از داخل بدنش خبر نداری ک پاشو برای اطمینان خودت ببرش بیمارستان دیگه انقدر نترس بودن خوب نیست والا

عصیانت اگرکردم،ن اینکه ندیدمت!                                       بزرگ دیدمت!!خدا دیدمت...

خانم ها این اتفاق دو روز پیش افتاد و بیمارستانم شش ساعت تحت نظر بود و گفتن مشکلی نیست اما عکس نداختن گفتن چون علایمی نداره عکس نیازنیست و برای شش  ماه ضرر داره من خودم استرس  دارم که نکنه خدا نکرده سرش مشکلی پیش اومده باشه والان علایم  نداشته باشه 

2706