2737
2734
عنوان

عاغاااا سوتی دادم پیش خودم 😐😂😂

277 بازدید | 14 پست

عصری رفتم آمپول زدم ، الان اومدم مسواک بزنم یهو احساس کردم یدونه ازین سوسک سیاها تو پاچه ی شلوارم داره میره پایین ... سکتههههههه کردممممم😫 ... پریدم بالا پایین یهو از تو پاچه ی شلوارم ، ابر الکلی آمپوله افتاد بیرون😐😂😂😂

اصن یادم رفته بودش

باهاش نمازم خوندم😐😂

الان از خودم دارم خجالت میکشم:')

این چ حرکتی بود ناموسا😐😂

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از عصر تا الان ، wcنرفتید  یعنی ؟!

حالا ب من ربطی نداشتا  ولی ب کلیه تون رحم کنید 🙈

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

سوسکو😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
از عصر تا الان ، wcنرفتید  یعنی ؟! حالا ب من ربطی نداشتا  ولی ب کلیه تون رحم کنید 🙈

چرا رفتم اتفاقا😐😂

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!
2738

😂😂😂😂😂😂😂😂

@yas٢٤    

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
منم ی سری بعد از امپول با پنبه ی خونی نماز خوندم😂

😁😂آدم یادش میره واقن

منم همين الان تو تاريكى يقه ى لباسم خورد به لبم فك كردم يه جونوري رو لبمه 😐هنوز قلبم داره تند تند م ...

🤣🤣🤣

2706