2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اصلا اجازه نمیدم شوهرم زیادی رفیق بازی کنه .اون روز بهش گفتم با دوستم برم بیرون گف برو هیچ وقت نمیگه نرو ولی رفتم تو فکر ک چرا من باید بگم برم؟ولی اون هروقت خاست بگه من میرم بیرون 

2728
لجبازه لج دراره راه حلت فقط کل کل نکردن باهاشه بخاطره خودت‌ که ارامش داشته باشی کلید مرد رو گوش ک ...

یبار چهارماه ازم بیحبر بود عقد بودیم خودش ی کاری کرد قهر کردیم توی این چهارماه یبار پیام نداد

اره به نظرم.پاشم بوس کنه چند تا خانم.مثل شماها اقایونو پرو میکنه

بخون پیاماشو ...چرا میشه جوردیگه ای هم رفتارکرد ولی بشخصه از دعوا وجنگ و سردی انداختن تو زندگی مردم به قیمت همدردی بیزارم

این چه طرز حرف زدنه دخترجون؟😕 میخواستی گلایه هم ازش بکنی درست میکردی مقایسه کردن سرکوفت زدن ..انت ...

تاسف

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
هرکسی یه دردی داره منم بچه دار نشدم یه سال و دوماهه دارم از غصه دق میکنم 

عزیزم یسوال بپرسم .کلومفین خوردی؟

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
چرا حرف عزیزم؟عمل کن آماده شو حتی اگر دوست نداری برو واسه خودت خرید کن بگو با دوستام رفتم بیرون&nbs ...

ی هزاری نمیده دستم برم کجا بدون پول؟همین دیروز از بابام پول گرفتم لباس خریدم دیگه نمیتونم ازش بگیرم اونم خرج یه خانواده گردنشه مثلا عروسی کردم خیرسرم

عزیزم یسوال بپرسم .کلومفین خوردی؟

اره گلم یه دوره

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم

فقط مشکلش اینه که زمان زن گرفتنش نبوده... شوهرت یه بچه لوس و خودخواه...فقط و فقط هم خودشو دوست داره... ..کارای خودش براش مهمه و الویت داره...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2706