2737
2734
عنوان

رفتم دندونپزشکی ...

146 بازدید | 12 پست

خانوما کنار دندونم ی چیزی مثل کیست یا آبصه ایجاد شده رفتم پیش دندونپزشک گفت ببر ریشه درمان کن و بیار بعدش عصب کشی کنم کسی تاحالا انجام داده بدونم چجوریه مراحلش؟ و هزینشم دوبله اس

ولی خیلی سخته فهمیدن حرفای اونی که چشاش قشنگه
اول باید میفرستادت عکس  رادیولوژی از دندون بگیری

آره دقیقا فرستاد ی عکس کامل از دندونام گرفتم بعد دیدن عکس گفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره دقیقا فرستاد ی عکس کامل از دندونام گرفتم بعد دیدن عکس گفت

مال پسر منم اینجور شده بود دکتر گفت فقط باید کشیده بشه دندون.البته پسرمن ۵سالشه

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
2738
عزيزم درمان ريشه همون عصب كشيه احتمالا بهتون گفته قبلش دارو مصرف كنيد و عفونت كه كم شد براي عصب كشي ...

اره چنتا چرک خشک کن داد ولی جراح درمان ریشه هنوز منو ندیده. با خودم گفتم اون دکتره کپسولی ک دادو نمیخورم تا جراحم ببینه و نوبت بده و بگه دارو بخور

التهاب 

دکتر احمق من قبلش نگفت دارو مصرف کنم

وقتی برای عصب کشی رفتم اصلا بی حس نشد و درد خیلی شدیدی رو تحمل کردم

الان پانسمانه خیلی میترسم دوباره برم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
اره چنتا چرک خشک کن داد ولی جراح درمان ریشه هنوز منو ندیده. با خودم گفتم اون دکتره کپسولی ک دادو نمی ...

عزيزم عفونت خيلي خطرناكه لطفا داروتو بخور،جراح از روي عكست تشخيص ميده و اگه كيست يا هر چيز ديگه اي باشه با جراحي خارج ميشه

ديگه درد نداره مثل جلسه ي قبل،حتما برو

سه هفته گذشته 

هنوز میترسم 

التهابش خوب شده؟؟؟

هنوزم دارویی نداده

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.