2726
عنوان

😍ااا🤩🥰ا😎😁ا😅🙈ا❤️💋

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 58 پست
ی بار چت کردم روشون ای ارور داد دیگه ولش کردم...شوهرمم مث شماست یادداشت میکنه من ب امید اینکه محاله ...

عیب ندارن بابا طبیعیه یادمون بره

حالا انشالا تا فردا بهت الهام میشه😀😀😀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دفعه دیگه یه بابونه ای گل گاو زبونی بخور. مشخصه پر انرژی هستی

واااای اره دوستممم 😃😃 چه خوب تشخیص دادیا

جدیدا همه شاکین از بس هی میپرم اینور اونور😬🥺

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam
2728
اهاااان😆 وااای تمنا نمیدونم چرا ایکیوم نم کشیده جدیدا🙈🙈

دیوونه😁😁

این همه نوشتی به این زیبایی از هوش سرشارته 😍😙

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
تو ک خیلی از قافله عقبی 😧😧😧 گلدخترش ۲۰ روزه تو بیمارستانه 😢

اخییییی عزیزمممم

ایشالا زود خوب شه 🤲🏼و کلی شیطونی کنه🤩

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam
همونجوری مثل قبل 😔 هوشیاره ... ولی تشنج میکنه 😔

😭

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
ی بار چت کردم روشون ای ارور داد دیگه ولش کردم...شوهرمم مث شماست یادداشت میکنه من ب امید اینکه محاله ...

خدایااا خودت ظهور کن جمعمون کن😁😬این سریا رو خیلی بی کیفیت زدی😅😅😅

خدایااا خودت ظهور کن جمعمون کن😁😬این سریا رو خیلی بی کیفیت زدی😅😅😅

والـــا😂😂یکی نیس بگه خسته بودی حوصله نداشتی نمیزدی...اینا چین اخه😂😂😂

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
دیوونه😁😁 این همه نوشتی به این زیبایی از هوش سرشارته 😍😙

واااای قفونت بشم کههه😍😍

بوچ بهت💋

بالاخره یکی پیدا شد قدر منو بدونهههه🥺

اصا بیا بخلم  

ای باباااااا

بچه ها هیچی از سوتیاتون نگفتیناااا

بیاین بگین دیگههه خووو😃😃😃

واااای قفونت بشم کههه😍😍 بوچ بهت💋 بالاخره یکی پیدا شد قدر منو بدونهههه🥺 اصا بیا بخلم   &n ...

خدانکنه گلم😍😚😍😘😘😘 

خیلی باحالی 😊

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

وای قاح قاح کشیدم شوهرم میگه چیه  برا شوهرمم تعریف کردم میگه چ خنده ای هم راه انداخته

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
وای قاح قاح کشیدم شوهرم میگه چیه  برا شوهرمم تعریف کردم میگه چ خنده ای هم راه انداخته

عزیزممممم😍😅