2733
2734
عنوان

میشه اوناییکه از شوهرشون متنفرن بیان؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1609 بازدید | 136 پست
الهی عزیزم :( چقد ماخانوما گناه داریم

شوهرم ازسرشب بددهنی میکنه توقع داره اخرشب کارش راه بیفته،منم بخاطربدرفتاریش متنفرشدم ازش نمیتونم برم جاش ،وقتی هم نمی رم صبح ساعت 7میادمنوبیدارمیکنه که برام صبحانه بیار،اون که روزه نمی گیره منم که تاسحربیدارم. دخترام روزه میگیرن   به خاطراوناکه خواب نمونم،صبح باکتک منوبیدارمیکنه  واقعادلسردم ازش ،نمیدونم چکارکنم

شوهرم ازسرشب بددهنی میکنه توقع داره اخرشب کارش راه بیفته،منم بخاطربدرفتاریش متنفرشدم ازش نمیتونم برم ...

ا این دیگه چه ظلمیه واقعا عجیبه این رفتارش شما یه واکنشی چیزی نشون بدین بدونه کارش اشتباس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ا این دیگه چه ظلمیه واقعا عجیبه این رفتارش شما یه واکنشی چیزی نشون بدین بدونه کارش اشتباس

چکارکنم واقعا نمیدونم دیگه عصبی شدم دیگه آرامش ندارم هرچیزی میشه گوشیموازم میگیره الان اینورفتم پیداکردم ازم گرفته بود

2728

اگه به دوران عقدبرمیگشتم حتماطلاقمومیگرفتم من خب خیلی سنم کم بود درد مم به کسی نمی گفتم همه می گفتن بری خونه خودت خوب میشه ،ولی بدترشدبازگفتن بچه بیاری خوب میشه اماجلوبچه هام بی احترامی میکنه بهم  حامی ام نداشتم وندارم  

2738
توعقدم یک شب اینقدرمنوزدکارم به بخیه رسید که رفتم بیمارستان ،تعادل نداره نمیدونم چکارکنم 

دست مرد بشکنه که روی خانومش بلند شه..فک کنم تنهاکاری که میشه کرداینه بهونه دستش ندی شما :(

طلاق چیز الکی نیست بخاطر اینجور مسایل ک میشه حل کرد .مسیولیت پذیر زندگیسو دوست داره اگر میتونه زندگی رو اداره کنه سرش تو کار خودشه چشم چرون نیس خسیس و شکاک نیس خوبه.ببین دلیل کارش چیه از اول ک این نبود شاید یه حرفی یه رفتاری شده ک اینجور شده.بازم زندگی خودته ماهم نمیتونیم یطرفه قاضی باشیم. زندگی یه عمره البته و یه تصمیم اشتباه همش غصه و حسرته ولی بعدشم فکر کن ک بعدی اگر بیاد چطور ادمیه؟ اگر این بره واقعا دلتنگش نمیشی؟ بخاطر جهزیه مردد نشو بازم.ک اینقد جهاز گرفتم برم یا نرم. خودت میتونی زندگیتو بسازی.

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
اول پره احساس بودم و منتظر یه تلنگر که دنیارو براش بهشت کنم ولی ازبس یخ و سردبود و بی توجه و بی میسو ...

اگه سرده تو گرمش کن اگه بلد نیست تو یادش بده اگه لازم شد با هم برید پیش مشاور و حل کنید مشکلتونه...

صحبت یع عمر زندگیه الکی نیس بخوای به این راحتی تمومش کنید....اصلن فکرای منفی نکن

قبول دارم کارت سخته اما به قدرت عشق عمیق و از ته دل خودت ایمان داشته باش از قلبت مهر نثارش کن و واسه حفظ زندگی و انتخابت از جون مایه بذار

عاشقی رو باید از شاملو یاد گرفت💜به آیدا میگفت:خدای کوچک من🧡
توعقدم یک شب اینقدرمنوزدکارم به بخیه رسید که رفتم بیمارستان ،تعادل نداره نمیدونم چکارکنم 

الان خوب شده یا بازم دست بزن داره؟ ولی چون یبار اونم ب این شدت و تو عقد زده فکر نکنم خوب شده باشه یا شده؟ بحث ک میشه اینکار میکنه ؟

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2706