2737
2739
عنوان

به زور بچه میخواد 😭😭😭کمککک

3097 بازدید | 161 پست

من ۲۰ سالمه همسرم ۲۶ نزدیکه دوساله ک ازدواج کردیم و زیر یک سقفیم 

همسرم از روز اول بچه میخاست خودمم خیلی بچه دوس داشتم ولی امادگیشو نداشتم یعنی‌ دوس داشتم بعد ۴_۵سال باردار شم از‌ ی طرفم اصرارای همسرم .دوس نداشتم ک دلشو بشکونم

خلاصه پارسال رفتیم ک زیر نظر پزشک باشیم برای بچه دار شدن

بعدی بار  ک همینجوری داشتیم در مورد این موضوع حرف میزدیم همسرم گفتش ک راستشو بخای من اصن خودم بچه دوس ندارم برامم فرقی نداره ک بچه داشته باشم یا ن بیشتر بخاطر پدر مادرمه اونا ارزوی نوه دارن(چون خواهرشوهرم ک ۵ سال از شوهرم بزرگتره ، ۱۲ سال متاهل بود و بچه دار نشده بود)

گفت ک بیشتر واسه خوشحالی اونا دوس دارم بچه دار شیم

حالا ی سال گذشته ما دوسه بارم دکتر‌رفتیم ولی دارو هایی‌ک‌ب‌من داده رو استفاده نکردم هنوزم دلم نمیخاد بچه دار شم .از اولم نمیخاستم ولی با اون حرفی‌ک‌زد بخاطر پدر مادرم بچه میخامو بیشتر تر تر منصرف شدم 

هرچیم باهاش‌حرف‌زدم ک امادگیشو ندارم دوس ندارم فلااان و بیسااار قبول نمیکنه میگع تو نگران هیچی نباش فقط بزار‌بچه دار‌شیم همه چی اوکی میشه 

توروخدا راهنماییم کنین ک چی بهش‌بگم ک منصرف بشه😭😭😭😭خداییش از هیچ‌نظر امادگی بچه‌دار شدن ندارم هنوز خودم بچم

قانون زندگی من : یا هیچی ، یا همه چی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو اقدامتو بکن بقول خودت یکساله ک خواستین و نشده فکردی تا گفتی بچه درست شده😏 ن خواهر سخت در اشتباهی

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
2728
هیچوقت بخاطر شخصی بچه دار نشید. اخرش پشیمونیه

قبول دارم حرفتونو .ولی ب هیچ صراطی مستقیم نیست الان باهاش حرف میزنم تا یکی دو روز از سرش میفته باز همون اشو همون کاسه

همه ما قبل بارداری این حسا رو. داشتیم

منم دائم با خودم کلنجار میرم که هیچی بلد نیستم

که دیگه نمیتونم به خودم برسم

ای داد بیداد چقدر سخته تربیت بچه

چقدر باید رو خودم کنترل داشته باشم، چقدر حواس جمع باشم

کلا سخته ولی عادیه ، برای همه پیش میاد

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738

استارتر بچه بیاد شوهرت عاشقش میشه...بزاربیاد نتیجه شوببین زندگیت زیرورومیشه...گرم‌میشه

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
اگه باردار شدم چی😭

بقول خودت یکساله ک نشدی . من بعداز یسال یسالونیم با هزار دارو و نذر ونیاز شدم منو شوهرمم سنمون مث شما و اقاته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

ای بابا سخت نگیر

منم پدرشوهرم مریض بود شوهرم همیشه میگفت بچه دار شیم بابام بچمو ببینه آرزو داره برام

منم همش گارد میگرفتم،ولی وقتی بچه دارشدم دوماه بعد از تولدش پدرشوهرم فوت کرد

الان واقعا خوشحالم دلشو شاد کردم و اینکه الان پسرم همه دنیای منه 

آخرشم بچت فقط برای خودت میمونه عزیزم

بقول خودت یکساله ک نشدی . من بعداز یسال یسالونیم با هزار دارو و نذر ونیاز شدم منو شوهرمم سنمون مث شم ...

و دقیقا مث تو دوسال از ازدواجمون میگذره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما قبل بارداری این حسا رو. داشتیم منم دائم با خودم کلنجار میرم که هیچی بلد نیستم که دیگه نمیتو ...

درست میگین . ولی اخه ما هیچ جوره شرایطشو نداریم .از لحاظ مالی مخصوصا تا رو سرمون قسطه .بعد پدرش اینا پولدارن همش باباش میشینه زیر پاش میگه بچه دار شین خودم هواتونو دارم 

2706