2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مامان من تمام بارداریهاش باپریود بوده،خودش میگ قشنگ سرموعدم پریود میشدم،بچه هاشم همه سالم

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2738

من شنیدم ولی ندیدم

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

چرا عزیزم زیاد شنیدم کاملا خونریزی داشتن. یکی از بچه ها می‌گفت دوستش تو باردارش انقد خونریزی داشته که کف حموم پر می‌شده. مادر و خاله و خواهر خودمم سر پسراشون خونریزی داشتن، گاهی مثل لکه بینی و گاهی کاملا خونریزی. البته طبق شنیده های من و گفته های اونا چون مسلما منم ندیدم.

چرا عزیزم زیاد شنیدم کاملا خونریزی داشتن. یکی از بچه ها می‌گفت دوستش تو باردارش انقد خونریزی داشته ک ...

منم اقدامم پریود شدم ولی شکمم بعده پریود ب شدت سفت شده میشینم فشار میاد 

منم اقدامم پریود شدم ولی شکمم بعده پریود ب شدت سفت شده میشینم فشار میاد 

فقط از من بهت نصیحت، اصلا به اینکه باردار میشی یا نه فکر نکن. خیلی بده. من خودم مشکلم اینه که دائما بهش فکر میکنم اما اگر میتونی اصلا توجه نکن چون بالاخره میفهمی.

با ی ازمایش خیال خودتو راحت کن،منم اکثر اوقات توهمشو میزنم ولی خب نیستم هیچوقت

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2706