2733
2739
عنوان

این چه دنیاییه؟؟؟؟آخه!!!!!!

318 بازدید | 19 پست

مجردی که دردای خودش رو داره.میری متاهل میشی میبینی وایییی بدتر از مجردی بود که!!!!!البته واسه من که اینجوری بود شماها رو نمیدونم!!

میری حامله میشی سختی های بارداری و بزرگ کردن بچه!!!!!

بچه یکم بزرگ میشه تازه استرس های ورودش به جامعه وخطراتش عذابت میده!!!

بار دوم که حامله میشی فکر مبکنی دیگه جوونیت تمومممم!!!!

بعدش هم که تو سرازیری میریم باهزار سختی!!!!!

تا برسیم به مرگ!!!!!!

این همه هم حرص وطمع واسترس داریم؟!!!!

خسته ام ا این دنیا با مشکلاتش

دوست دارم تک وتنها یه گوشه از دنیا باشم تا مرگم برسه!!!!!!

خیلی ناامیدم حس افسردگی دارم    

بلاتکلیف مانده ام میان آدمها،آدمند یا بازیگر.ومن لابه لای این همه آدم دچار غربتم!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا دوره های زندگی رو که با توصیفات‌ به فنا دادی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2731

چرا فقط بدیای همه چیزو میگی😐😐😐

مجردی قشنگیای خودشو داره

متاهلی قشنگیای خودشو داره

حس شیرین مادر شدن😍

چقدر حس خوبیه که بچه ای که تو بزرگش کردی وارد اجتماع میشه😍 

بعدشم مگه پیری چیز بدیه؟؟؟

ناتوانی بده ولی پیری بد نیست ... اوج تجربه است ... اوج احترام 😄... همه کمکت میکنن ... همه ازت حساب میبرن ... هرچیزی قشنگیای خودشو داره فقط باید عینک بدبینی رو از روی چشات برداری

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!
2738

بدم اومده از دنیا !!!مشکلات جامعه!مشکلات عاطفی ،مالی،خانواده ،بیماری ها و،......

بلاتکلیف مانده ام میان آدمها،آدمند یا بازیگر.ومن لابه لای این همه آدم دچار غربتم!!!!
یه چیز میگم ناراحت نشیا ...درست میگین اما من وقتی پریودم نزدیکه کلی افکار این مدلی تو سرمه

اتفاقا باردارم.وخیلی نگران که چرا باید یک نفر دیگه این همه سختی بکشه و.....

من کلا چند روزه حالم خیلی بد شده

چند وقت هست برنامه بگو سیب شبکه تی وی پلاس رو می بینم. یعنی خانواده هایی رو نشون می ده آدم می مونه چی بگه. کلکسیون بدبختی هستن. دل سنگ براشون زار می زنه

مامان هلن و هادی و حامی 
اتفاقا باردارم.وخیلی نگران که چرا باید یک نفر دیگه این همه سختی بکشه و.....

همونه ...هورمونا تو این دوران به شدت بالا و پایین میشن...انشاالله نی نیتون سالم و ناز بیاد بغلتون و همه ی اینا رو فراموش میکنی

چرا فقط بدیای همه چیزو میگی😐😐😐 مجردی قشنگیای خودشو داره متاهلی قشنگیای خودشو داره حس شیرین ماد ...

فعلا هیچ دید مثبتی ندارم جز مرور خاطرات تلخ گذشته وترس از مشکلات اینده!!!!!!

2706