2733
2734
عنوان

کی تو بارداری قرص اینا نخورده

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 57 پست
البته چکاب لازمه ولی خب بجای قرص از مواد طبیعی استفاده کنیم بهتر نیست؟ 

زن دایی من همین میگفت. حتی سونو و غربالگری نرفت میگفت مگه زمان مامانای ما این چیزا بود. بشدت هم از نظر خوراکی رسید به خودش. و دور از هر نوع فرکانس اما ..... اصلا تو فامیل چون اون دیدیم ماها حساس شدیم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
قدیم چطور نمیخوردن چهارستونشون سالم بود ؟ برای من مصرف این قرص پر از ابهامه والا مادر منم سر من نخ ...

من یه دخترعمو داشتم مشکل مغزی داشت تو 13 سالگی هم مرد دکترش گفته بود تو بارداری فولیک اسید کافی بهش نرسیده بوده واسه همین دچار مشکل شده

تیکر تولد یه سالگی پسر قشنگم مسیحا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زن دایی من همین میگفت. حتی سونو و غربالگری نرفت میگفت مگه زمان مامانای ما این چیزا بود. بشدت هم از ن ...

من به تلفیق طب جدید و قدیم اعتقاد دارم

😁

نه خیلی اونوریم نه خیلی اینوری 

منتها من اصلا یادم نمیاد اخرین بار کی قرص خوردم معمولا با مواد طبیعی خوب میشم

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
البته چکاب لازمه ولی خب بجای قرص از مواد طبیعی استفاده کنیم بهتر نیست؟ 

عزیزم منم مثل شما از خوردن اسید فولیک می‌ترسیدم ولی چهارشیره رو حتما بخور و اینکه ویتامین دی بدنت رو حواست باشه قرصش رومصرف کن من خودم قرص آهن زیاد نخوردم به خاطر همین بیش فعالی ولی قرص د ۳ خوردم چون ویتامین دی بدنم کم بود و چیز دیگه ای مصرف نکردم خداروشکر بچم سالم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2728
من به تلفیق طب جدید و قدیم اعتقاد دارم 😁 نه خیلی اونوریم نه خیلی اینوری  منتها من اصلا یادم ...

عزیزم فقط خواهرانه میگم تصمیمی نگیر که یک عمر حسرت بخوری. چون بچه جون آدم. کوچکترین مشکل آدم از پا درمیاره. من کولر روشن کردم دخترم سرما خورده دارم دق میکنم از اینکه چرا اینکار کردم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
من یه دخترعمو داشتم مشکل مغزی داشت تو 13 سالگی هم مرد دکترش گفته بود تو بارداری فولیک اسید کافی بهش ...

خب قدیم باید همه میمردن اگه اینجور ادم حساب کنه😅

دکترا به نظرم یه کم سوگیرانه صحبت میکنن که داروهاشونو جا بندازن بین مردم 

وگرنه خود من شاهد بیش فعالی شدید چند تا از بستگانمونم بخاطر همین فولیک اسیدی که تو بارداری مصرف میکردن 

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
عزیزم فقط خواهرانه میگم تصمیمی نگیر که یک عمر حسرت بخوری. چون بچه جون آدم. کوچکترین مشکل آدم از پا د ...

دقیقا نظر منم همینه وقتی الان علم و پزشکی پیشرفت کرده چرا ادم چشم بسته بره جلو!

2738
عزیزم منم مثل شما از خوردن اسید فولیک می‌ترسیدم ولی چهارشیره رو حتما بخور و اینکه ویتامین دی بدنت رو ...

چه خوب مرسی از کامنتت 

دقیقا نظر منم همینه وقتی الان علم و پزشکی پیشرفت کرده چرا ادم چشم بسته بره جلو!

دقت کردی هر چی علم پیشرفت میکنه مریضیا زیادتر میشه؟ همه یه ورشونو گرفتن مینالن 😁

ادم می مونه چی درسته چی غلط

قدیم چطور نمیخوردن چهارستونشون سالم بود ؟ برای من مصرف این قرص پر از ابهامه والا مادر منم سر من نخ ...

اخه مواد غذایی که قدیم مصرف میکردن با الان فرق داشت الان نصف چیزایی که میخوریم ویتامین نداره حتی سبزیجات ان قدر که کود داره ویتامین نداره 

قدیم روغن طبیعی میخوردن کره طبیعی میخوردن 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
خب قدیم باید همه میمردن اگه اینجور ادم حساب کنه😅 دکترا به نظرم یه کم سوگیرانه صحبت میکنن که داروها ...

نه عزیزم درسته همه به مشکل نمیخورن ولی  دکترا میخوان جلوی اون یه درصد رو هم بگیرن.بعدشم این داروها که واسه دکترا نیست همین فولیک اسید هم اصلا قیمتی نداره من خودم به شخصه اصلا اهل ریسک نیستم اونم تو مقوله بچه و سلامتیش 

من نخوردم  ینی دکترم گفت نخور اما خب کمخونی‌گرفتم 😐

اخی ...

تغذیتون تو بارداری خوب بود؟

عزیزم منم مثل شما از خوردن اسید فولیک می‌ترسیدم ولی چهارشیره رو حتما بخور و اینکه ویتامین دی بدنت رو ...

چهارشیره چیه؟

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706