2726

سلام من و شوهرم از موقعی که جنینمون سه ماهش شده ارتباط خیلی خوبی باهاش برقرار کردیم . جوری که خیلی وقتا من و خیلی وقتا شوهرم جای بچه مون با هم سه نفری صحبت میکنیم طوری که صدامون رو بچه گونه میکنیم و ارتباط خوبی برقرار میکنیم انگار بچه مون داره باهامون صحبت میکنه . کسی هست که اینجوری باشه . دوست دارم نظرات بقیه رو هم بدونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ما که همون جای خودمون صحبت میکردیم اینجوری صداتونو میشناسه و بعد از تولد بنظرش آشنا میاد

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                

والاه دخترم انقدر وللل میخورد متکلم وحده بود😂😂😂😂شکمم همش اینور و اونور میرفت

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ما نه اینجور نمیکنیم ولی باهاش صحبت میکنم 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

بله ماهم از وقتی اولین سونوگرافی رو رفتیم باهاش حرف میزنیم

مثلا مامانم یا مادرشوهرم زنگ میزنن بعد که قطع میکنم براش تعریف میکنم حرفاشونو

شوهرم میاد خونه دست میذاره رو شکمم از سرکارش تعریف میکنه براش

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

اره😂خیلی خوبه شبا همسرم خیلی جدی میگه بخواب پسر خوب باش نبینم شب خودت رو سفت کنی نزاری مامانت بخابع یا خودمم باهاش درس میخونم😂حالا قراره سرامتحان بهم برسونه 😂

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…

اره ماهم اینطور هستیم،تازه شوهرم بلند بلند با دخملم صحبت میکنه یعالمه،اخرشم میگه به مامانت نگیا این حرفارو زدم بهت.

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
2706