2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من رازیانه خوردم پلی کیستیکم برطرف شد، عوضش فیبرومم رشد کرد، تو نت خوندم ممکنه کیست سینه هم ایجاد کن ...

ببخشیدشما که خوردین راسته میگن اندام زنانه رشد میکنه با رازیانه 

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 
2728
فكر نكنم جواب بده ،دكتر رفتي ؟

نه ماه۸اقدام

واسه بارداری دوم

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
ببخشیدشما که خوردین راسته میگن اندام زنانه رشد میکنه با رازیانه 

روی اندام من تاثیر نداشت

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
اول ازمایش پرولاکتین بده ...ببین اگه پرولاکتینت نرماله بخور چون میبره بالا

من داستنیکس میخورم میشه بگین دیگه چی خوبه برا پرولاکتین

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2738
من ک نتیجه ندیدم😐

سر بارداری اولم ازروزاول پریودم خوردم تا۳روز

بعدشم کلومیفن بعدشم آمپول اچ ام‌جی تازه دوتا فولی داشتم سمت راستم۱۷چپم۲۵

که۱۷آزادشد باردارشدم

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
سر خود نخور ضرر داره 😐

والا الان۵روزه میخورم😕😕😕

سر بارداری اولم ازروزاول پریودم خوردم تا۳روز بعدشم کلومیفن بعدشم آمپول اچ ام‌جی تازه دوتا فولی داشت ...

تازه میگن که توپریودی اصلا نخورید ولی من خوردم کلی هم خونریزی داشتم ولی رحمم تمیزشد وگرفت

2706