1265
1254
عنوان

نظرتون راجع به اینجور قرار ها چیه

133 بازدید | 16 پست

یک روز یه عصرانه ای چیزی درست کنیم قرار بزاریم تو یه پارکی جایی همدیگرو ببینیم.....بین خانوم های نی نی سایتی بنظرتون ایده همچین قراری چطوره 

اولين قرار؟😐

هروقت میخوای راجب کسی قضاوت کنی ، آرووم زیر‌لب به خودت بگوو:‌مگه من کی‌اَم/:؟              *این متنو سه بار بخون:           ‌‌‌‌‌‌     ‌‌    ‌‌    ‌‌‌      ‌‌‌ اصلا کی تأیین میکنه درست و غلط چیه؟     ‌‌‌      ‌درست، تو ذهن یکی ، غلطه          ‌‌‌‌‌‌‌       ‌‌‌‌‌‌      ‌‌‌‌     ‌غلط، تو ذهن یکی ،درسته ..پس تفکراتتونو‌ واسه خودتون نگه دارید...  

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1279

😂😂😂😂من نمیام 

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
بذار خرج کنه چرا درست کنی

کل مطلبو ت

نگرفتی :/

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
بذار خرج کنه چرا درست کنی

نه عزیزم دارم تو محیط سایت میگم مثلا خانوم های هر شهر ....یه جا قرار بزارم یه چیزی درست کنن دور هم و همدیگرو از نزدیک ببینن ....بنظرتون چند درصد آشنا هم در میاد😅

8
من میام از دور دید میزنم میرم😁

😂😂😂😂😂😂میخوای اسکل کنی😝

1257
اکثرا حوصله فک و فامیل و رفیقای جهان حقیقیو  هم ندارن، دلت خوشه ها

من اینجا تو نی نی سایت دوستی ندارم به اونصورت که  به خاطرش بیام ولی در کل جالبه آدم های دنیای مجازی در واقعیت دیدن

یه دور همیه دیگه

اهان من الان گرفتم منظورتو😅

فکر کردم میخای با دوس پسرت همدیگرو تو پارک ببینید😁😁

هروقت میخوای راجب کسی قضاوت کنی ، آرووم زیر‌لب به خودت بگوو:‌مگه من کی‌اَم/:؟              *این متنو سه بار بخون:           ‌‌‌‌‌‌     ‌‌    ‌‌    ‌‌‌      ‌‌‌ اصلا کی تأیین میکنه درست و غلط چیه؟     ‌‌‌      ‌درست، تو ذهن یکی ، غلطه          ‌‌‌‌‌‌‌       ‌‌‌‌‌‌      ‌‌‌‌     ‌غلط، تو ذهن یکی ،درسته ..پس تفکراتتونو‌ واسه خودتون نگه دارید...