2703
2553
عنوان

بیایدبگم چجوری حرص شوهرمودراوردم

405 بازدید | 32 پست

دوتا بستنی بیسکوییتی تویخچال بود گفت بیاربرام اوردم براش یکی برای خودش فقط بعدنشست بغلم قشنننگ خورد بدون هیچ تعارفی!!دقیقابغل من بود منم نمیتونستم یه بستنیوکامل بخورم امادوستداشتم یه گازبهم بده!بعدمنم چنددقیقه بعد یه بشقاب شیرینی لطیفه که عاشقشه اوردم قشششنگ ریلکس خوردم بعدشم گفتم چه شیرینی های خوشمزه ای بود گفت یکم برای من میاوردی گفتم مگه توبه من بستنی دادی که من به توشیرینی بدم ..گفت اخه یکی تویخچال هست منم گفتم اخه یکی تویخچال هست شیرینی ..!ویه چشمکم زدم بهش

ووش موش بخورتتووون

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐😐😐😐😂😂😂😂

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2720
2714
2706