2737
2734
عنوان

پلیس شدن

3676 بازدید | 45 پست

بچها سلام من 19سالمه شهرمون پلیس زن استخدام میکنه نظرتون چیه?برم یا نه?????? چیکار کنم شغلش خوبه?حقوق و مزایا 

یاکاشف الکرب عن وجه اخیک حسین اکشف کربی بحق اخیک حسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

درجه داری ؟

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ینی فاطی کماندو شی :/

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2738

تو ک استرس برات سمه نرو نه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
اره

میشی گروهبان حقوق ۲ تومن.جای زخم چاقو و دندون خرابو خال کوبی نباید داشه باشی معدل بالا ۱۷ .چادری .خانواده اراذل اوباش و خلاف نداشه باشی .و اینا 

بچها چیزای خوبی نشنیدم همه میگن پشیمون میشی آینده ت ممکنه خراب شه ممکنه خيليا بخاطر همین شغل نظامی طرفت نیان برا ازدواج یا خيليا ک اونجا کارميکنن ادماي درستی نیستن خیلی ميترسم

یاکاشف الکرب عن وجه اخیک حسین اکشف کربی بحق اخیک حسین
2706