2726
عنوان

گلدان سفالی قیمت مناسب

2373 بازدید | 20 پست

بچه ها من بیرون قیمت کردم خیییییلی گرون بود 

شما از کجا میخرین؟ 

از این سفالی طرح دارهای شیک میخوام

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !

برو اینستا از پیج سفال بیست بخر ارزونه 

@sofal20

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم ولی خودم شخصا دوست دارم خام بخدم خودم نقاشی کنم نقاشیم خوبه مثل کاشی کاری رنگ بزنم خودت بکن ...

آماده دوست دارم 

از این طرح برجسته ها 

نقاشیمم خوب نیس🙈

آره همون  اما خیلی گشتم همش از همدانه و عمدهدفروشن فقط

تهران جاهای مخصوص دارن

اگه تهرانی آدس بدم

حدود ۷۰ یا ۸۰ تومن گلدونهاش

تو بعضی پاساژها هم هست مثل کوروش ولی خیلی گرونتر

من گلدونش رو داشتم بشقاب خریدم جدیدا

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
تهران جاهای مخصوص دارن اگه تهرانی آدس بدم حدود ۷۰ یا ۸۰ تومن گلدونهاش تو بعضی پاساژها هم هست مثل ...

ست ۳تایی ۸۰ تومن؟

اینکه گفتی آدرسش رشت ک  من تهرانم

ارسال داره خب 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
ست ۳تایی ۸۰ تومن؟

نه عزیزم دونه ای

اصلا ست سه تایی ندیدم من

ولی ارزونترین جایی هست که دیدم یه مغازه تقریبا قدیمی کلا سنتی فروش

نه عزیزم دونه ای اصلا ست سه تایی ندیدم من ولی ارزونترین جایی هست که دیدم یه مغازه تقریبا قدیمی کلا ...

خیلی گرونه 

راستی شماها برای گل هاتون از چی استفاده میکنید

خیلی گرونه  راستی شماها برای گل هاتون از چی استفاده میکنید

وا خب اینطور چیزا یه کم گرونه دیگه!!😐😐

متوجه نشدم گل چی؟؟؟

2706