1421
1363

بسه تو رو قران

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390
1394
بس کنید مشاوره برید بس کنید روان زنای مردم رو بهم نریزید انقدر

گلم شما در جریان موضوع نیستین، و اینکه خیلیا تو وضعیت هایی هستن و از حق و حقوق خودشون نا آگاه، تا کی هی دم از صبر و گذشت بزنیم و حقمون پایمال بشه، هدف آگاهی دادنه،  بنظرم نباید سرمونو مثل کبک بکنیم تو برف

دنیام=شوهرم+دخترم  
1403
یادمه یه زمانی هارلی بود چندتا تاپیک می گذاشت برای چندساعت هم شده حال دلمون عوض میشد 

تمام دوستان که من رو می‌شناسن میدونن که هر تاپیکی زدم هدفی پشتش بوده  بله من خودم طرفدار هارلی بودم و هستم ولی گاهی دو کلام حرف جدی لازمه، من  در آمدی دارم از این راه نه چیز دیگه این بار اولی نیست که دارن روزها و ساعتها نی مینویسم برای شما دوستانم فقط بخاطر اطلاع رسانی

دنیام=شوهرم+دخترم  

دوستانی که منو دنبال‌ میکنن خودشون در جریان هستن و هر شب با تاپیک جدید مطلعشون میکنم برای پارت جدید داستان گویا الان مترادف شد با موضوع دوست دیگه ای، موضوع کلا چیز دیگه هست عزیزان 

دنیام=شوهرم+دخترم  
تمام دوستان که من رو می‌شناسن میدونن که هر تاپیکی زدم هدفی پشتش بوده  بله من خودم طرفدار هارلی ...

ممنون عزیزم واقعا ادم نسبت به زندگیش بی اعتمادمیشه انقدراین موضوع تکرارمیشه اینجا ،درهرصورت قصدناراحت کردن شمارو نداشتم

1331