1265
1267
عنوان

یکی بیاد باهم دوس بشیم حرف بزنیم

454 بازدید | 87 پست

دلم گرفته یکی بیاد درددل کنیم

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه انشاالله درست دربیاد توروخدا واسه اینکه زودتربرم سرزندگیم واسم صلوات بفرستین❤عاشقتم باتموم وجودمE

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

☺☺

دردناکترین مرگ پسر نوح داشته:                                      تصورکن داری غرق میشی                                                     خر از کشتی بابات برات                                        دست تکون میده!!!😐
1258
1221

خواهش میکنم التماستون میکنم فقط نصیحت نکنین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه انشاالله درست دربیاد توروخدا واسه اینکه زودتربرم سرزندگیم واسم صلوات بفرستین❤عاشقتم باتموم وجودمE

تاصب میتونم حرف بزنم و اشک بریزم...از بخت بدم ازنامردی هایی ک درحقم شده بگم...تاخودصبح انقد بگم اشک شماروهم دربیارم😭

شده  گاهی حس کنی خیلی تنهایی...؟شده گاهی بگی ممکنه تو تنهایت تموم بشی...؟من ازاین گاهی ها خیلی توزندگیم داشتم...خیلیا کنارم بودن عزیزانم کنارم هستن و عاشقانه دوسشون دارم ولی یه دردایی ی حرفایی رو نمیشه به هرکسی گف...این حرفا جمع میشن و میشن ی بغض...ی بغض گنده تو دلت که ارادتو میگیره سستت میکنه...گاهی میگی ینی میشه تموم بشه؟میشه واسه این بغضِ تو دلم صلوات بفرستی که اروم بشم😔الهی دلت همیشه شادباشه لبات خندون بختت سپید زندگیت غرق خوشبختی😍
1257

من ۵ سال پیش با یه پسری دوس بودم خیییلی دوسش داشتم واسش جون میدادم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام شبتون بخیر شب زنده داران

میسییی😍😘

دردناکترین مرگ پسر نوح داشته:                                      تصورکن داری غرق میشی                                                     خر از کشتی بابات برات                                        دست تکون میده!!!😐

من همش برام سواله چجوری اینجا باهم دوست میشن وهما تگ میکنن وتو خصوصی حرف میزنن من تاحالا نتونستم اینجا باکسی دوست شم😕

(ماراهمه شب نمیبرد خواب) ....اسمم سمیراست خیر سرم خواستم متفاوت بنویسمش که اصلا موفق نبودم😕😕
1220