2726

بچها از وقتی میام نی نی سایت  هرشب خواب خیانت شوهرم میبینم و یا خودم درحال خیانت بخدا بعضی از خوابت انقدر واقعی هستند که تا یک ساعت بعد از بیدارشدن هنوز تو شوکم😐😐 فرداش که نگوووو با شوهرم قهرم حتی کار به جایی رسید که براش قرآن آوردم دست بیاره روش که خیانت نکرده😐😐

ولی الان که دقت میکنم میبینم رفتارش شبیه اون شوهرخانومه که گفت بهش خیانت شده هست...کلا ازش بدم اومده انقدر صحنه های بدی تو خواب ازش دیدم ازش سرد شدم 😟😟

میگم طلاق بگیرم تکلیف بچم چی میشه ولی واقعا ازش بدم اومده فکر میکنم خیانت کرده و من بخشیدمش😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 ولی جدی جدی کاراش مشکوک....

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

تاپیکای خیانتو نخون

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وا :/

والا😐😐

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

بفرمايين خانما تحويل بگيرين :/

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

ياخدا

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏
2706