2410
2553
عنوان

وقتی نبودم مادرشوهرم رفته تو اتاقم

5443 بازدید | 172 پست

با عرض پوزش از محجبه های نینی سایت مادرشوهرم فقط محجبه اس هیچی سرش نمیشه یعنی هیچی فقط حرف میزنه کلی نصیحت و حدیث یاد من میده مثلا ولی خودش هیچ رعایت نمیکنه 

دلم میخاد مامان بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دقیقا عین مادرشوهر من

فقط بلده نماز بخونه و روزه بگیره و صلوات بفرسته 

اماااااا به شدت بدبین هست و تهمت میزنه و ناحق میگه 

خیییلی خیییلی ازش دلگیرم

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

منم یه بار روز جمعه با شوهرم تو اتاق خواب بودیم اینا از شهرستان اومده بودن چند روز مهمون ما بودن حالا ما ببخشید تصور کن در چه حالی خواب بودیم ...این مادر بی شعور در اتاق خوابمو باز کرده بچه دخترش رو فرستاده قران برداره 😠😠😠

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2714

به نظرم الان مطح کردن حجابش درست نبود بحثت به حاشیه کشیده میشه عزیزم ممکنه دعوا هم بشه 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

گفت زن عمو وقتی نبودی رفتیم تو اتاقت منو مامان جون تلفزیون نگا کردیم یهو دیدم مادر شوهرم کپ کرد رنگش زرد شد منم نگا تیزی به شوهرم کردم که این داره چی میگه

دلم میخاد مامان بشم
منم یه بار روز جمعه با شوهرم تو اتاق خواب بودیم اینا از شهرستان اومده بودن چند روز مهمون ما بودن حال ...

ببخشیدا در اینکه شما خونتونه و حق دارین راحت باشین حرفی نیست اما وقتی میدونید تو خونه مهمون هست نباید انقدر راااااحت ....بخوابین 

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎

وقتی تو یه اتاق از خونه اونا زندگی میکنی خیلی دور از ذهن نیست که بره تو اتاقت ،یعنی تا حالا فکر میکردی نمیره؟😏

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2706