1147
1273
عنوان

وقتی نبودم مادرشوهرم رفته تو اتاقم

5101 بازدید | 172 پست

با عرض پوزش از محجبه های نینی سایت مادرشوهرم فقط محجبه اس هیچی سرش نمیشه یعنی هیچی فقط حرف میزنه کلی نصیحت و حدیث یاد من میده مثلا ولی خودش هیچ رعایت نمیکنه 

دلم میخاد مامان بشم

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1258

دقیقا عین مادرشوهر من

فقط بلده نماز بخونه و روزه بگیره و صلوات بفرسته 

اماااااا به شدت بدبین هست و تهمت میزنه و ناحق میگه 

خیییلی خیییلی ازش دلگیرم

من و باز آن دعاها که یکی اثر ندارد...

منم یه بار روز جمعه با شوهرم تو اتاق خواب بودیم اینا از شهرستان اومده بودن چند روز مهمون ما بودن حالا ما ببخشید تصور کن در چه حالی خواب بودیم ...این مادر بی شعور در اتاق خوابمو باز کرده بچه دخترش رو فرستاده قران برداره 😠😠😠

1274

گفت زن عمو وقتی نبودی رفتیم تو اتاقت منو مامان جون تلفزیون نگا کردیم یهو دیدم مادر شوهرم کپ کرد رنگش زرد شد منم نگا تیزی به شوهرم کردم که این داره چی میگه

دلم میخاد مامان بشم
منم یه بار روز جمعه با شوهرم تو اتاق خواب بودیم اینا از شهرستان اومده بودن چند روز مهمون ما بودن حال ...

ببخشیدا در اینکه شما خونتونه و حق دارین راحت باشین حرفی نیست اما وقتی میدونید تو خونه مهمون هست نباید انقدر راااااحت ....بخوابین 

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎

وقتی تو یه اتاق از خونه اونا زندگی میکنی خیلی دور از ذهن نیست که بره تو اتاقت ،یعنی تا حالا فکر میکردی نمیره؟😏

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
1226
گفت زن عمو وقتی نبودی رفتیم تو اتاقت منو مامان جون تلفزیون نگا کردیم یهو دیدم مادر شوهرم کپ کرد رنگش ...

هیچی نگفت؟

مگه خودش تلویزیون نداره؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

همعروس کیه ؟ کجایی هستین؟

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
1280