2410
2553
عنوان

خانوما باردار لدفن جواب بدین جای من بودین ناراحت میشدین یا ن

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 42 پست

بگو چرا چندشت ميشه؟ارينكه بچت تو شكممه چندشت ميشه ازينكه پوستم بخاطره بچت خراب ميشه چندشت مگه از خونه ي بابام اوردم چقد مرد بيشعوريه كه انقد راحت ناراحت ميكنه بگو من كلا از تو چندشم ميشه برو اونور نبينمت ايششش

خدايا اميدمو نا اميد نكن 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من شکم ندارماولی بعده زایمان ک فقط پارگی مونده روشکمم هروقت ببینع شوهرم میگ...اینم ی جراحی میکردیم خوب میشد...الانم منتظراون یکی نی نی یه همش میگ بدنیابیادراحت شیم شکمت صاف شه

2720

چقدر بعضی مردا پررو و قدرنشناس هستن زنشون رو باردار میکنن زن بیچاره کلی سختی میکشه بخاطر بچه ای که واسه اوناس اخرشم اینجوری حرف میزنن من بودم شوهرمو جر میدادم بهش بگو طرز صحبت تو خیلی چندش اور تره

تیکر تولد یه سالگی پسر قشنگم مسیحا

بهش بگو خیلیا حسرت همین چندشو دارن 

خیلی ناشکری

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2714

اولا اره الان گریه میکردم قهر میکردم حتی عین خیالش هم نبود. منم دیدم نههه از عمد نیس مردا عادتشونه مزه بریزن😀 اخه بابامم همیجوره 😁😁 دیگه یاد گرفتم بهش تیکه میندازم 😀😁دلم خنک میشه اخه شوهرا وقتی سرخوشن خیلی احساس خوشمزگیشون میشه همه چی میپرونن تو هم بپرون بیخیال رفیق باشین 😀

کار خوبه خدا درست کنه 🌹❤😊 
2706