2410
2553

عزیزمی. برای پدرتون هم صلوات فرستادم. خیره ان شاء ا... 

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش

سرگذشتتو خوندم خیلی سختی کشیدی . ان شاالله خداوند به حق کریم اهل بیت به همین زودی درهای رحمتشو برات باز کنه و سلامتیتو کامل به دست بیاری و یا دل شوهرتو راضی رحم اجاره راضی کنه یایه بچه سالم به خودت بهت بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدارو شکر. البته مشکل داریم تا مشکل. زندگی من سر دارو و درمان رفت

زن داداش من دکتر جلو خودم بهش گفت بچع رو از پرورشگاه م میتونی بیاری .الان دو تا بچه داره مثل گل یه دختر یه پسر.سر دخترش که اصلا غافلگیر شد چون نمیخواست.

تکرار همه چیز در این دنیا ملال آور است.امایاد تو مانند نفس تضمین زندگیست..

خدا اگر بخواد به کسی بده میده حتی اگر تمام دنیا بگن  غیر ممکنه من پسر داییم  مشکل شدید داشت سال ها درمان کرد ولی همه بهش گفتن تو هیج جوره تواناییشو نداری  .موقعی که زنش بازدار شد تا ماه چهار باور نداشت .خود دکترا هم گفتن این یه معجزه است خداروشکر پسرشم ماشاالله مثل دسته گل میمونه .ولی عمو و زن عموی من با اینکه هر دو سلامت بودن هیچ وقت بچه دار نشدن 

دختر زمستانم ......منو یک روز ابری 😍😍😍😍
2720
سرگذشتتو خوندم خیلی سختی کشیدی . ان شاالله خداوند به حق کریم اهل بیت به همین زودی درهای رحمتشو برات ...

ممنون عزیزم. ان شاء ا...  خدا از  زبونتون بشنوه

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش
زن داداش من دکتر جلو خودم بهش گفت بچع رو از پرورشگاه م میتونی بیاری .الان دو تا بچه داره مثل گل یه د ...

خداروشکر. همه ی اینا برای من مثل رویا میمونه. ولی همیشه تو خیالام باهاشون خوشم. التماس دعا

خدا اگر بخواد به کسی بده میده حتی اگر تمام دنیا بگن  غیر ممکنه من پسر داییم  مشکل شدید داش ...

تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته. خیلی ترسناکه وقتی به پایان راهم فکر میکنم

کاش پیگفتی برای منم دعا کنه عزیزم ۷ساله منتظرم وزندگیم داره میپاشه از هم خانواده شوهرم واسه شوهرمم ز ...

عزیزم ناراحت شدم واقعا انشالله که خدا کمکت کنه ومشکلاتشون حل بشه به خوشی.باشه چشم میگم

2714

دیگه کسی نیست واقعا؟؟؟بیاین یکم امید بدین لطفا

عزیزم ناراحت شدم واقعا انشالله که خدا کمکت کنه ومشکلاتشون حل بشه به خوشی.باشه چشم میگم

ممنونم الهی هرگز غم نبینی‌‌‌ عزیز دلم 

واسه سلامتی وخوب شدن بابام صلوات بفرستید لطفا...ممنونم

میشه بازم بیاین؟

2706