2733
2734
من اهواز رفتم نیکبخت. شیراز رفتم پروفسور پارسانژاد. تهران رفتم پروفسور صارمی. مشهد رفتم مرکز نوین خا ...

کاش پیش دکتر افلاطونیان هم میرفتی. تهران بیمارستان لاله اسن، یزد هم بیمارستان مادر. پدر علم نازایی ایرانن. دکتر البرزی شیراز هم خوبن، ولی خیلی بداخلاقه

خدارو شکر. البته مشکل داریم تا مشکل. زندگی من سر دارو و درمان رفت

عزیزم انشالله که زود بچه دارشی.اینها هم دکتر رفته بودن ولی ج نگرفته بودن .

به عمه ام میگم دعات کنه اون اغلب میگیره دعاش سرنماز

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من بعد ۸سال با ای وی اف هم نتیجه نگرفتم حتی تخمکام پوچ بودن ولی خودم امپول زدم وحامله شدم 

وای خداروشکر اما خودت آمپول زدی؟با تجویز خودت؟مشکلت چی بود؟

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش
2728
منم دیگه ناامیدم

شما مشکلت چیه گلم؟

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش
عزیزم من بعد از 7 سال، 5 بار ای وی اف ناموفق، یک بار سقط و،.... به طور معجزه اسایی طبیعی باردار شدم. ...

خدای من. چقدر عالی. من بارها تا مرز برداشتن رحم رفتم.به خاطر خونریزیای وحشتناکی که به مرگ میرسید

2738
یکی رو میشناسم که حدود ۱۵ سال بچهدار نشده بود یه پسر بچه که سر زایمان مادرش فوت شده بود رو به فرزندی ...

منم خیلی دوست دارم بچه بگیرم حالا هرجا که بود. همسرم میگه راضیم تا ابد بچه نداشته باشم اما از جایی نیارم

وای خداروشکر اما خودت آمپول زدی؟با تجویز خودت؟مشکلت چی بود؟

تنبلی تخمدان وکیست ....اره دیگه از دکتر رفتن خسته شدم ولی خدا بهم رحم کرد امپولا قوی بودن اگه کیستام بزرگتر بودن تخمدان ولوله رحمم رو عمل میکردن 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
انشالله خدا کمکت کنه ولی اگه خودت و همسرت راضی میشین  همسر شما و یه خانم دیگه طی لقاح مصنوعی با ...

عزیزم من آی وی اف هم تنجام دادم اما ناموفق بود الان شش تا جنین فریز دارم که برام انتقال نمیدن چون میگن هدر دادن وقت و هزینه ست. اگه همسرم به رحم جایگزین راضی میشد که جنین خودمون هست

از درگاه خدا ناامید نشو انشا الله اگه صلاحتو باشه خدا دامن تو سبز میکنه به حق این شبهای عزیز 

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
کاش پیش دکتر افلاطونیان هم میرفتی. تهران بیمارستان لاله اسن، یزد هم بیمارستان مادر. پدر علم نازایی ا ...

افلاطونیان نرفتم اما پارسانژاد از البرزی بهتره که رفتم

عزیزم منم حدود ۱۳ , ۱۴ سالی بود ک همش دکتر بودم دکتر... دکتر.... دکتر , اتاق عمل , ازین شهر ب اون شهر نگم برات ک چیا کشیدم حتی گفتنشم حالمو بد میکنه . الان نزدیک ۲ ساله ک مامان شدم ی پسر نازو ب فرزندخوندگی گرفتیم ولی ۵ سال تو نوبت بودیم سختیای این ۵ سال ازون ۱۳ ، ۱۴ سال کمتر نبود . انشالله ب زودی زود مامان میشی

عزیزم وقتی از همه ی دکترا و درمانها ناامید شدی به دکتر اصلی رو بیار . دکتری که دوای همه ی درد هاست . ازش بخواه  با ایمان به اینکه اگر خدا بخواد هیچ چیز جلودارش نیست و سعی کن از ته قلبت به به اون چیزی که صلاحتو درش دیده راضی باشی و همیشه شاکرش باشی. خدا روشکر میکنم که دوتا گل دارم ولی الان پنج ساله با به دنیا اومدن بچه هام دغدغه هاشون بهانه گیری بد غذایی الرژی و....منم هیچی از این زندگی نفهمیدم میخوام بگم فکر نکن با اومدن بچه مشکلات کمتر بیشه بلکه خیلی بیشتر میشه. از خدا میخوام یه بچه ی سالم و صالح توی نقدیرتون قرار بده

2706