2703
2553

سلام. دلم گرفته. خیلی... من ۲۷ سالمه اما به اندازه ۲۷۰ سال درد و غم همراهمه. از وقتی یادم میاد خونریزی بود و درد و بیمارستان و اتاق عمل و خلاصه نصف عمرم تو مطب بودم و تقریبا نصف دیگش بیمارستان. بعد از گذشت ۷ سال از زندگی مشترکم و پشت سر گذاشتن دردسرای کمکاری تخمدان و کمکاری تیرویید و فیبروم و آدنومیوز رحمی  و دست آخر هم سرطان رحم که  خداروشکر با دارو کنترل شد چندماه پیش دکترا کاملا نا امیدم کردن و گفتن امکان نداره باردار شم حتی با آی وی اف. گاهی حالم خوبه گاهی خیلی بد. امشب ازون شباست که خیلی دلگیرم. خیلی. هر سالی که میگذره نمیتونم باور کنم که هنوز جای خالی بچه پر نشده

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اقواممون بعد۱۳سال بچه دارشدن .میگفتن مشکل دارن 

خدارو شکر. البته مشکل داریم تا مشکل. زندگی من سر دارو و درمان رفت

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش
2456

من بعد ۸سال با ای وی اف هم نتیجه نگرفتم حتی تخمکام پوچ بودن ولی خودم امپول زدم وحامله شدم 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
2714
رحم اجاره ای 

همسرم شدیدا مخالفه. همینطور با بچه ای که از بهزیستی بیاریم. پیر شدم سر اینا اما راضی نمیشه

عزیزم من بعد از 7 سال، 5 بار ای وی اف ناموفق، یک بار سقط و،.... به طور معجزه اسایی طبیعی باردار شدم. هم خودم مشکل داشتم، هم همسرم. دوست صمیمیمم فیبروم داشت، اینقد عمل کرد و درمان کرد، اخرشم دکترا گفتن اصلا رحمت جا برا رشد جنین نداره، شاید باور نکنی، خداشاهده، الان دوقلو پسر داره. معجزه برا خدا کاری نداره. ناامید نشین

یکی رو میشناسم که حدود ۱۵ سال بچهدار نشده بود یه پسر بچه که سر زایمان مادرش فوت شده بود رو به فرزندی آورد وبعد یک سال بار دار شد و الان غیر از اون پسر دوتا دختر ناز داره

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
پیش چه دکترایی رفتی؟ خیلی ها بودن زن و شوهر مشکل داشتن و دکتر ناامید کرده بود همه راه هارو رفته بود ...

من اهواز رفتم نیکبخت. شیراز رفتم پروفسور پارسانژاد. تهران رفتم پروفسور صارمی. مشهد رفتم مرکز نوین خانم دکتر منصوریان

ان شالله باردار میشی  امیدوار باش کلاسای ورزشی برو تو روحیه ات اثر داره

روحیه خیلی موثره. اما گاهی جا میزنم. به صفر میرسم

2706