1421
1411

سلام. دلم گرفته. خیلی... من ۲۷ سالمه اما به اندازه ۲۷۰ سال درد و غم همراهمه. از وقتی یادم میاد خونریزی بود و درد و بیمارستان و اتاق عمل و خلاصه نصف عمرم تو مطب بودم و تقریبا نصف دیگش بیمارستان. بعد از گذشت ۷ سال از زندگی مشترکم و پشت سر گذاشتن دردسرای کمکاری تخمدان و کمکاری تیرویید و فیبروم و آدنومیوز رحمی  و دست آخر هم سرطان رحم که  خداروشکر با دارو کنترل شد چندماه پیش دکترا کاملا نا امیدم کردن و گفتن امکان نداره باردار شم حتی با آی وی اف. گاهی حالم خوبه گاهی خیلی بد. امشب ازون شباست که خیلی دلگیرم. خیلی. هر سالی که میگذره نمیتونم باور کنم که هنوز جای خالی بچه پر نشده

خدایا کم کم دارم میترسم خودت کمکم کن. دیگه طاقت تکرار اون روزا رو ندارم
اقواممون بعد۱۳سال بچه دارشدن .میگفتن مشکل دارن 

خدارو شکر. البته مشکل داریم تا مشکل. زندگی من سر دارو و درمان رفت

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

من بعد ۸سال با ای وی اف هم نتیجه نگرفتم حتی تخمکام پوچ بودن ولی خودم امپول زدم وحامله شدم 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍  ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲
رحم اجاره ای 

همسرم شدیدا مخالفه. همینطور با بچه ای که از بهزیستی بیاریم. پیر شدم سر اینا اما راضی نمیشه

1432

عزیزم من بعد از 7 سال، 5 بار ای وی اف ناموفق، یک بار سقط و،.... به طور معجزه اسایی طبیعی باردار شدم. هم خودم مشکل داشتم، هم همسرم. دوست صمیمیمم فیبروم داشت، اینقد عمل کرد و درمان کرد، اخرشم دکترا گفتن اصلا رحمت جا برا رشد جنین نداره، شاید باور نکنی، خداشاهده، الان دوقلو پسر داره. معجزه برا خدا کاری نداره. ناامید نشین

76 سال تولدم نیست. 

یکی رو میشناسم که حدود ۱۵ سال بچهدار نشده بود یه پسر بچه که سر زایمان مادرش فوت شده بود رو به فرزندی آورد وبعد یک سال بار دار شد و الان غیر از اون پسر دوتا دختر ناز داره

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
پیش چه دکترایی رفتی؟ خیلی ها بودن زن و شوهر مشکل داشتن و دکتر ناامید کرده بود همه راه هارو رفته بود ...

من اهواز رفتم نیکبخت. شیراز رفتم پروفسور پارسانژاد. تهران رفتم پروفسور صارمی. مشهد رفتم مرکز نوین خانم دکتر منصوریان

انشالله خدا کمکت کنه ولی اگه خودت و همسرت راضی میشین  همسر شما و یه خانم دیگه طی لقاح مصنوعی بارور شن و حداقل نینی شوهرته

حتما بخونید سرنوشت خیلیا میتونه باشه.من کلا از نظر اعتقاد و دین و حجاب صفر بودم..۱۹ سالگی ازدواج کردم 👰خانواده همسر و همسر بدی داشتم🧟‍♀️ هر روز کتک 🤦‍♀️تهمت 🤷‍♀️و اعتیاد و خانم بازی💏 و مشکلات جنسی و تحمل میکردم.استانه ۲۳ سالگی جدا شدم🙍‍♀️ و به آغوش امن خانوادم رفتم👨‍👩‍👧‍👦جوونیم تباه شد وکوله باری از غصه🥺 و گریه😭 و دلتنگی😞 و زخم روحی 🥵و تهمت😱 باهام اومد .مامان بابای گلم حمایت کردن ادامه تحصیل دادم👩‍🎓 تا کارشناسیمو گرفتم👩‍🎤. و با یه گل پسر خوب آشنا شده بودم👨‍💼 که عاشقش بودم .اما اون مجرد بود و خانوادش مخالف ازدواجمون.بعد یه مدت بیماری زنانگی سختی گرفتم که قرار شد رحمم و در بیارن و دیگه نینی نداشته باشم 🤦‍♀️و داغ مادر شدن رو دلم بمونه.اما همسرم👨‍💼 اون موقع پا به پام میومد دنبال درمان👩‍⚕️ و میگفت من یکی از شرایط ازدواجم نداشتن بچه👼 است.چون از بچه بدم میاد.البته دروغ میگفتاااا.یهو دلم خواست عوض شم.دلم آغوش خدارو میخواست کلا دختر با حجاب 🧕و خدا دوستی شدم و تغییرات بزرگی کردم . کاملا یهویی علایم بیماری کلا از بدنم رفت و هیچ مشکلی تو بدنم دیده نشد خونریزم قطع شد و خیلی سرحال بلند شدم. بعد از ۲ سال شروع کردم به چهله زیارت عاشورا حق شناس و خوندن واسه رسیدن به عشقم👨‍💼.اون از لحاظ چهره و تحصیلات👨‍🏫 و ثروت🏘 و اندام و خانووده کلا از من چندین پله بالاتر بود. اما ازون جایی که قدرت خدا از همه بیشتره وسطای چهله خانوادش با رضایت کامل اومدن جلو. 👰👰💏الان سالهاست عاشقانه در کنار هم زندگی میکنیم و هردومون خیلی معتقد و خدا دوستیم . خدا یه نینی🤰 خیلی خوشگلم بهم هدیه کرده🤱👼  این داستان واقعی زندگیمه و واسه من با همه سختیا یه معجزس. اگه دنبال معجزه ای توام برو دنبال خدا .خد ایی که همین نزدیکیست
ان شالله باردار میشی  امیدوار باش کلاسای ورزشی برو تو روحیه ات اثر داره

روحیه خیلی موثره. اما گاهی جا میزنم. به صفر میرسم

1418
من اهواز رفتم نیکبخت. شیراز رفتم پروفسور پارسانژاد. تهران رفتم پروفسور صارمی. مشهد رفتم مرکز نوین خا ...

کاش پیش دکتر افلاطونیان هم میرفتی. تهران بیمارستان لاله اسن، یزد هم بیمارستان مادر. پدر علم نازایی ایرانن. دکتر البرزی شیراز هم خوبن، ولی خیلی بداخلاقه

76 سال تولدم نیست. 
خدارو شکر. البته مشکل داریم تا مشکل. زندگی من سر دارو و درمان رفت

عزیزم انشالله که زود بچه دارشی.اینها هم دکتر رفته بودن ولی ج نگرفته بودن .

به عمه ام میگم دعات کنه اون اغلب میگیره دعاش سرنماز

تیکر تولد یک سالگی دختر خوشگلمه 
من بعد ۸سال با ای وی اف هم نتیجه نگرفتم حتی تخمکام پوچ بودن ولی خودم امپول زدم وحامله شدم 

وای خداروشکر اما خودت آمپول زدی؟با تجویز خودت؟مشکلت چی بود؟

1339