2737
2734

پارسال فروردين ماه رفتم خونه مادرشوهرم گفتم عروسي منو بگيريد!!! كلي بي احترامي و خندع كه دختر نمياد بگه عروسي منو بگيريد ما بايد بيايم كلي بهونه تراشي كردن و با لحن خيلي بدي گفتن اگه قرار ما عروسي بگيريم بعدع صفر ميگيريم اگرم نميخوايد خودتون بريد بگيريد مام نميايم !!! بخدا اشكم در اورد حرفايي بهم زد اون سرش نا پيدا حالا بزاريد بگم چرا ميگفتن بعد از ماه صفر( عمه ي شوهرشم اسمش طيبه هست بشدت مخالف ازدواج منو نامزدم به مادرشوهرم گفته تا دختر من عروسي نگيرع شما حق نداريد عروسي بگيريد دختر من بزرگتره و زودتر نامزد كرده قصدش فقط دخالت و خط و نشون كشيدن بود) منم اومدم با نامزدم هر چقد دودوتا چهارتا كردم ديدم نميشه كه نميشه بخاطر همين از سر اجبار كوتاع اومدم زد و اخر تير ماه بزرگ فاميل فوت شد حالا هم عروسي اون كنسل شد هم من گفتن بايد سالگرد نگه داريم!!! حالا اون عمه ي اشغالش بعدع صفر عروسي دخترشو گرفت و گفت دختر من دسته غريبس نميتونم چيزي بگم ولي اگه پسرم بود تا دو سال صبر ميكردم همه و همه ريختن سر پدرشوهرم گفتن حق نداري قبل سالگرد عروسي بگيري !!! همون بعده صفرم كنسل شد ديگه من دهنمو بستم تا الان البته چاره ديگه نداشتم شوهرم ٦ تا عمه دارع يكي از يكي وحشي تر !! تكليف پدرشوهر و مادرشوهرمو اونا تعيين ميكنن 

حالا همين عمه ها به منو نامزدم محل سگ نميدن نه دعوت ميكنن نه احترام ميزارن نه محل ميدن!! فقط يكيار اينارو تو عروسي ديدم سر هيچي بحث راه انداختن و همگي ريختن سر من يعني من اينقدر بي پشت و پناهم مادرشوهرمم هيچي بهشون نگفت!!! امروز خواهرشوهرم ميگفت از عمه هام دلگير نباش طيبه تورو از چشم انداخته رفته همه جا پشت سرت گفته اين دخترع اومدع كه بره محلش نديد اين عروس بشو نيس اين قصدش كندن و گرفتن و بردنه!! اينارو قبل از نامزدي من به همه گفته و كرده تو سرشون كه اين دخترع قالتاقه!!! حالا همشون برن بميرن اصلا واسم مهم نيس امروز رفتم سراغ تالار و شروع كاراي عروسيم همه چيز چند برابر شدع تالارا اصلا وقت خالي ندارن و چقدر گرون شدن!! جهاز نخريدم چون پارسال جا نداشتم بابام گفت هر وقت عروسيت بود من يك ماهه كل لوازمتو ميخرم ميبرم ميزارم خونت الان همه لوازم چند برابر شده من چجوري جهاز بخرم ؟؟؟ از كجا بيارم حتي در حد معمولي و ابرومندانه واسع رفع احتياج وسايلمو بخرم؟؟؟ يخچال تلوزيون فرش ... واي خدا دلم دارع ميتركه

باعث و باني همه اينا كيه؟؟؟ اون طيبه كثافت يا اون عمه هاش كه گفتن بايد سال نگه داريد يا مادرشوهرم كه بچه هاشو هر كدومو يجور بدبخت كردع بخاطر حرف خواعرشوهراش؟؟؟ يا مني كه زبونم لالع يا نامزدم كه خودش نداشت عروسيمو بگيره؟؟؟ بخدا بخاطر همون عمه ها دنيا دنيا بهم بي احترامي شده ولي هيچي نگفتم ولي اللن دلم واسع خودم ميسوزه!!! ماشين ظرف شويي شده ١٥ مليون بابام كه نميخره هيچ تا چند سال بعد ازدواجم شوهرم نميتونه جبران كنه !!! بيخشيد سرتونو درد اوردم 

ميخوام با مادرشوهرم قهر كنمو بگم ديگه شورشو دراوردي واقعا از دستتون خسته شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاش میگفتی عروسیی نمی‌خوام اصن همینجوری بریم سر خونه زندگیمون

احمق بی سواد شاید روزیبتواند حقیقت را درک بکند؛ولی احمق با سواد،هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد...!چون خیال می کند دانا است...
2738

چوب خدا صدا نداره صبر کوچیک خدا چهل ساله. دلتو شکوندن باعث شدن نتونی جشنتو بگیری الانم قیمتا چهار برابر شده گناه بدلت خواهرم.گاهی ادم میخواد کفر بگه ولی بسپر دستدخدا هم کارای عروسیتو هم اونارو

خدا بزرگه منم خدا خیلی کمکم کرد پارسال جشن گرفتم بلاخره باکلی بدبختی ولی گذشت و خدا پشتم بود 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

عزیزم به نظرم اول سر جمع کن ی جهاز مرتب بگیر منظورم از مرتب دست بالا نیست. لوازمی که واقعا ضروریه و به چشم میاد. بعدش جمع و جور کنین ی مجلس هر چند ساده بگیربن. میتونی بری ارایشگاه لباس عروس بپوشی بری اتلیه عکس و کلیپ فرمالیته دزست کنی

خودمو گذاشتم جات واقعا موقعیت حرص درآری بود نمی‌دونم چی بگم زود تصمیم نگیر عاقلانه رفتار کن اگه شوهرتو دوست داری بیخیال همه اوناشو صد در صد بهتون حسادت میکنن.   خودتو تو همه شرایط راضی نشون بده تا حرصشون بیشتر دربیاد

احمق بی سواد شاید روزیبتواند حقیقت را درک بکند؛ولی احمق با سواد،هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد...!چون خیال می کند دانا است...

خب اینکه عروسیتون انقدر عقب افتاده و این حد از نفوذ عمه ها به خانواده شوهرت خیلی ناراحت کننده اس ولی من اگه به جات بودم عروسی نمیگرفتم که باز اون فامیل های عقده ای شوهرت بیان و الکی کلی پول خرج کنین آخرم از حرصشون یه گندی به مراسم میزنن. 

به نظر من قهر نکن بلکه بشین منطقی با شوهرت و مادرشوهرت حرف بزن و بگو به تعویق انداختن عروسی از طرف اونا و گرون شدن همه چی باعث شده نتونی اون جور که دلت میخواد وسیله بخری. پول عروسی رو ازشون بگیر . به جاش یه آتلیه برین ( فقط عکس میمونه از مراسم عروسی) و بقیه شو بذارین واسه وسایل. بالاخره داماد هم باید یه سری وسایل بگیره دیگه

2706