2726
عنوان

دوست داشتن

93 بازدید | 10 پست

من شوهرمو خیلی دوست دارم...به اندازه ای بهش محبت میکنم که از جون خودمم میگذرم براش.انگار اصلا نمیبینه فقط توقع داره جلو همه بی حرمتی بهم میکنه همه فهمیدن منو میکنه سکه یه پول.جلو خانوادم بهم بی احترامی میکنه که اونو بابته این قضیه خیلی ناراحت میشن بهم میگن چرا اینجوری باهات رفتار میکنه داد میزنه سرت..حساب هیچیشو ندارم از کار کردن..به تمام کاراش میزسه اصلا هم خونه نیست تایمش کلا پرمیکنه میخواد از خونه فرار کنه.همش تو دعوا من ساکت میشم...میگم بچه میخوام میگه نه اصلا در صورتی ک وضع مالی هم خوبی داره...نمیدونم چیکار کنم خیلی داغونم مریض شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بهش بگواگه نمیخوای اززندگیت میرم بیرون 😑الکی بگوبهش ببین چی میگه

بارها گفتم...میگه از خدامه برو تو نبودی من خیلی پیشرفت میکردم تو زندگیم اشنباه کردم پشیمونم از این حرفهااا.انقد شنیدم ک دیگه مغزم درد میکنه

بارها گفتم...میگه از خدامه برو تو نبودی من خیلی پیشرفت میکردم تو زندگیم اشنباه کردم پشیمونم از این ح ...

عزیزم خب براچی داری زندگی میکنی جداشی که بهتره

باردارنیستم.برای رسیدن به خواستهامه
شاید دوست نداره چرا باید از خونه فراری باشه

نمیدونم...اخه من جز محبت کاری نمیکنم.واسش اشپژی میکنم میگه تو باعث چاقی منی...تا زنگ میزنم بهش میگه زنگ نزن کلر دارم.میدونم واقعااا کار داره خیلی هم سرش شلوغه اما در کل تا زنگ میزنه یا میزنم میخواد سریع قطع کنه

عزیزم خب براچی داری زندگی میکنی جداشی که بهتره

اخه جداشم کجا برم چیکار کنم....پشتم خالیه.پدر مادرخوبی دارم اما بدبختها خودشون درگیر خودشونن بزور دارن شکم خودشونو سیر میکنن.من از نظر مالی ساپورتم.اما روانی صفر

اخه جداشم کجا برم چیکار کنم....پشتم خالیه.پدر مادرخوبی دارم اما بدبختها خودشون درگیر خودشونن بزور دا ...

خب عزیزم شماطلاق عاطفی گرفتیدهمسرتون هم فکرمیکنم سردشده این مسئله کوچیکی نیست گلم بهتره توخونه باشوهرتون بمونید وزندگی کنیدولی دلتون گرمش نباشه 

باردارنیستم.برای رسیدن به خواستهامه