2733
2734

مگه بدبخت تر از منم هست؟؟چرا خدا همه بدبختیا رو فقط سر من میاره من چیکارش کردم دقیقا...خدایا ازت متنفرم

چیزی نبوده تجربه اش نکنم بلایی نبوده که سرم نیاد از بچگی فقر و اوارگی و تجاوز فامیل و شاهد خیانت های مامان و هر چی که بگین بودم

نتونستم تحصیل کنم سیکل رو بروز گرفتم سال بعدش به زور شوهرم دادن به کسی که 10سال ازم بزرگتره دوسش نداشتم و ندارم 

8ساله یه عشق یه طرفه رو بدوش میکشم که به بقیه بدبختیام اضافه شده

چند ساله تیکه ی اینکه پدر و برادرم معتادن رو خونواده همسرم بهم میندازن 

چند ساله مامانم با دوست پسراش ابرویی برام نزاشته از عالم و ادم سرکوف میشنوم

خدا من چرا خلاص نمیشه از این زندگی 23 سالمه فقط دلم میخاد فردا رو نبینم کاش میتونستم خودمو بکشم کاش بچم نبود دوستان حالم خیلی بده برام دعا کنین خییییلی کم اوردم

خدابهت ارامش بده دوست عزیزم 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
متنفر نشم؟؟امیدوارم چیزایی که تجربه کردمو هیچکس نکنه ولی کسی هم نمیتونه درکم کنه که دارم چی میکشم

من شاید نتونم درکت کنم کامل ولی اینو میدونم الان جز خدا کسیو نداری نباید اونم از خودت دور کنی تنها کسی ک میتونه بهت ارامش بده خداس توکلت بخدا باشه گلم خدا از رگ گردن ب تو نزدیکتره

با خدا باش پادشاهـــــــــــــــی کن..........
متنفر نشم؟؟امیدوارم چیزایی که تجربه کردمو هیچکس نکنه ولی کسی هم نمیتونه درکم کنه که دارم چی میکشم

داستان زندگیت خوندم خیلی ناراحت شدم عزیزم برات نمی دونم چی بگم شوهرت چطور آدمیه کار می کنه

2706