2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خواستم بیمه بریزم رفتم بیمه ایران اونجا یکی از اشناهامون کار میکنه با دلیل و منطق راصیم کرد که کارم اشتباه گفت تو اگه بینه کنی به من نفع میرسه چون پورسانتم میگیرم اما اینا رو بهت میگم چون اشنا هستی و نمیخوام چند سال دیگه نفرینم کنی

گفت نوع بیمه مهم نیست اساس بیمه عمر کلاهبرداری چون با تورم جلو نمیره میگفت به تو الان میگن مثلا ده سال دیگه پنج تومن حقوق ماهیانه بهت میدیدم و برای الان اون پنج تومن خیلی به چشمت میاد اما برای ده سال دیگه اون پنج تومن حکم پونصد تومن الان رو نداره اما چون تو برداشتت از پنج میلیون با ارزش الان هست میری بیمه میشی اما وقتی میرسی به وقت دریافتش میفهمی که چه کلاهی سرت رفته

2738

من چندساله میخوام،اما میترسم مثل این موسسه مالیها بشن پول ملتو بالابکشن و فرار،دستم جایی بند نباشه،اخه چیز تازه ایه توایران،چندساله،سی سال دیگه همه پولشونو بخوان نگن ورشکست شدیم،یا جنگ شد ......

سراسر زندگی من معجزه بود 

به من پیشنهاد کرد که اگه سرمایه زیاد دارم ملک بخرم اگه سرمایه کمتری دارم سکه و طلا و دلار بخرم گفت اگه نمیتونی ماهی یه سکه بخری سه ماه یه بار یه ربع سکه بخر مطمین باش ارزش اونا بعد از ده سال خیلی بیشتر از اون بیمه هستش منم به توصیه اش گوش کردم و خداروشکر ضرر نکردم

گفت نوع بیمه مهم نیست اساس بیمه عمر کلاهبرداری چون با تورم جلو نمیره میگفت به تو الان میگن مثلا ده س ...

اره خب منم اینو میدونم من فقط قصدم پول کنار گذاشتن ولس دخترمه چون یبار حساب باز کردم اصلا نتونستم بریزم واسش ولی اینطوری انگار مجاب میشم بریزم 

شوهر من هممونو بیمه کرده

ب نظرم ک چیز خوبیه ما ک ماهی پنجاه تومنو میدیم  بعد سی سال فک کنم حدود هفصد هشصد میلیون میگیریم حالا میدنم ارزش الانو نداره ولی ی سرمایه گذاریه دیگه

من خودم  ی مدت با پولام سکه از این پارسیانا میخریدم اتفاقا سود هم کردم ولی خب اون موقع ک احتیاج داشتم خرجش کردم ولی اینو دیگه نمیشه هیچجوره خرج کرد ک

و خدایی که به شدت کافیست....