2726

بیاین ازخاطره زایمانتون بگید چطور شد ک زایمان طبیعی کردید فکرشو میکردید من ک شده کابوس برام زایمان

خداجونم شکرت هزار بار شکرت بابت نی نی،، باارزش ترین هدیه رودادی.انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وااا،،خیییییلیم اسونه خیلی،،منم اینقد تاپیکا رو میخوندم و از اطرافیان میشنیدم که درد داره،،واقعن وحشت زده شده بودم تا اینکه تجربش کردم اصن اسون بود،،درد اصلی فقط ده دقیقس

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین

من از بیهوشی و بی حسی میترسیدم پس اصلا سز نمیخواستم

از طبیعی هم میترسیدم ولی نمیدونستم چجوریه که بازم ترسم کمتر از واقعیت بود😅درد داشتم اما وسطش یک دقیقه فاصله بود اون فاصله رو میخندیدم میخواستم بخوابم باز دردم شروع میشد جیییییغ میزدم😅

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

فکرشو نکن فقط حرف مامارو گوش کن الکی جیغ نزن که انرژیت هدر بره وقتی میگه زور بزن مث وقتی میخوای پی پی کنی زور بزن نفس عمیق از الان تمرین کن در طول زایمان خیلی کمکت میکنه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

من اصلا نمیترسیدم حتی کمی ترس هم نداشتم،یکی از شیرین ترین خاطراتمه،با اینکه من پیش خانواده شوهرم شهرستان بودم و شوهرم و خانواده خودم تهران بودن بازم تو بهترین حالت ممکن بودم،من از سزارین میترسیدم،از آمپول وحشت دارم بخاطر همین اصلا ب سزارین فکر هم نکردم

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁

من قبل بارداری می ترسیدم بعد ک باردار شدم بخاطر نی نیم ک خوووووب باشه براش اراده کردم طبیعی. الانم ماه هفتم.تو کلاس بارداری اینقد خوب بعمون راهننایی کردن ک ریخته ترسم. تا ببینیم خدا چی میخواد

موقعی که درد زایمان داششتم من درحال خوردن کمپوت گیلاس بودم😂😂😂ماما میومد بش میگفتم درد دارم میگه تو تا فردا پیشمونی اخرش یه ساعتم نشد که زایمان کردم 

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین
2706