2726
عنوان

اونایی که تو سه ماه اول بارداری هستین بیاین تجربیاتتون و بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 47 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تهوع سرگیجه تیر کشیدن زیر دلم یه وقتایی حس میکنم داره کنده میشه رحمم از جاش و فشار پااااایین 

منم تخمدان چپم درد میکنه حالته تخمک گذاری و ترشحم زیاد شده، اما فکر میکنم تخمک گذاریه... آخره سیکل امکان داره؟؟؟

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
خدا بزرگه هر وقت خودش صلاح بدونه بهتون میده  عزیزم عسل و سیاهدونه.دارچین.زنجبیل عالیه

بله حکمتشو خودش میدونه فقط، توکل بخدا، میخورم عزیزم، ممنونم از لطفت

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
منم تخمدان چپم درد میکنه حالته تخمک گذاری و ترشحم زیاد شده، اما فکر میکنم تخمک گذاریه... آخره سیکل ا ...

بدن با بدن متفاوته من  دو ماه اقدام‌کردم روز ۱۴ سیکل فک میکردم تخمک‌گذاریمه دوره هام ۲۷ تا ۲۸ روزس که جواب نداد 

این ماه کیت تخمک گذاری زدم دیدم تخمک گذاری من دقیقا سه روز بعد پریه روز ۹ و ۱۰ و ۱۱ تخمک گذاری داشتم 

بدن با بدن متفاوته من  دو ماه اقدام‌کردم روز ۱۴ سیکل فک میکردم تخمک‌گذاریمه دوره هام ۲۷ تا ۲۸ ر ...

منم همیشه ۱۴سیکلم هست چون درد دارم متوجه میشم، دوهفته پیشم درد داشتم ،الانم درد دارم، گیج شدم دیگه، برام دعا کن😢

عزیزم پسر بزرگت چند سالشه؟

پسرم ۵سالشه، نزدیکه دوساله ک اقدام کردم واسه دومی ، نمیخواستم فاصله سنیشون زیاد بشه ولی خدا نخواسته فعلا

2706