1421
1363

من تازه تست دادم مثبته رفتم سونو گفت چیزی نمیبینم ممکنه زود باشه

البته دوماهه پریود نشدم

پریودیهام منظم نیست

کیست و عفونت ندارم

گفت دوتا بتا بده

امروز دادم عددش 6ماه پیش بارداری خارج از رحم داشتم الان استرس دارم زیاد

اول باید آزمایشتو دو روز دیگه تکرار کنی تا ان شاءالله بالا رفته باشه، بعدش هفته ۶به بعد تو سونو ساک مشخص میشه الان زوده

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401
منم بتام ۱۲۲ بود دکتر گفت بارداری اما سونو ماه بعد میکنمت  مشکلی هست ؟؟؟هنوز من دو روز به موعدم ...

مبارکه

نه مشکلی نیست الان زوده واسه سونو، منم دو روز دیگه موعدمه، بی بی کی زدی؟

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
منم بتام ۱۲۲ بود دکتر گفت بارداری اما سونو ماه بعد میکنمت  مشکلی هست ؟؟؟هنوز من دو روز به موعدم ...

برا سونو خیلی زوده هرچی هم دیرتر سونو شین استرسش کمتره

1394
تورو خدا برام دعا کنید

ان شاءالله بارداری خوب و راحت و بی خطری داشته باشی و بسلامتی نینیتو بغل کنی، شماهم منو دعا کن

مبارکه نه مشکلی نیست الان زوده واسه سونو، منم دو روز دیگه موعدمه، بی بی کی زدی؟

۵ روز مونده به موعد بیبی مثبت شد 

مرسی عزیزم خب خداروشکر

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1390
شما چه علائمی داری؟؟

تهوع سرگیجه تیر کشیدن زیر دلم یه وقتایی حس میکنم داره کنده میشه رحمم از جاش و فشار پااااایین 

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهوع سرگیجه تیر کشیدن زیر دلم یه وقتایی حس میکنم داره کنده میشه رحمم از جاش و فشار پااااایین 

منم تخمدان چپم درد میکنه حالته تخمک گذاری و ترشحم زیاد شده، اما فکر میکنم تخمک گذاریه... آخره سیکل امکان داره؟؟؟

1331