2733
2734
عنوان

علایم عفونت کلیه چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 40424 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بین مهره های پشتم  و پهلوهام

حتما برو سونو برای کلیه ها

مهره های پشتت هم اگه سابقه دیسک و اینا نداری ،شاید عفونت زنانه داری.باعث کمردرد میشه

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم
حتما برو سونو برای کلیه ها مهره های پشتت هم اگه سابقه دیسک و اینا نداری ،شاید عفونت زنانه داری.باعث ...

زخم رحم دارم ولی خوب بین مهرهام دست میزنم فشار میدم درد میکنه یا اینکه خم و راست میشم 

لایک نکنید لطفا🙏
2738
زخم رحم دارم ولی خوب بین مهرهام دست میزنم فشار میدم درد میکنه یا اینکه خم و راست میشم 

منم زخم دارم😞 خونریری هم داری؟ 

شما حتما عفونت کرده زخمت

منم زخم دارم😞 خونریری هم داری؟  شما حتما عفونت کرده زخمت

نمیدونم دکتر دارو داد گفت دوباره بیا ک من نرفتم چون میخام برم پیش یکی دیگه گفت زخمت کوچیکه پاپ اسمیر دادم عفونت نشون داد

لایک نکنید لطفا🙏
اگه بالا باشه چیه سنگه؟

نه.ممکنه سنگ رو دفع کرده باشی اما وقتی کراتین بالا باشه یعنی کلیه ناتوانه که کراتین خون رو دفع کنه.یعنی سیستم کلیه دچار اختلال شده.و بسیاااار خطرناکه.اگه کراتین بالا بره از رنج تستاندار ازمایشگاه مثلا بیشتر از ۵ بشه،کلیه ها از کار میوفتن.پس حواست باشه حتتتتما برو پیش دکتر و اگه کراتینت بالا بود حتی در حد دو سه دهم، سیتی اسکن که ماده حاجب میزنن نرو که نابود میشی.یادت باشه

2706