2726
عنوان

خانمهایی ک روزه می‌گیرید بیاید

312 بازدید | 15 پست

سلام،من از بچگی روز ه گرفتم ماه رمضون،یه جورایی دیگه عادت کردم ،البته این توانایی رودر خودم دیدم تا دیشب ک بعد افطار کمی حالم بدشد سردرد و سرگیجه و احساس خفگی داشتم شب ک خوابیدم دودل بودم ک امروز رو روز بگیرم بالاخره امروزم بدون سحری گرفتم بعدافطار خیلی حالم بد شد پشت گوشام درد میکرد شقیقه هام لزر گرفتم چن ساعتی طول کشید مسکن خوردم خوب نشدم رفتم درمانگاه سرم زدن برام دکتر گفت سردردت بخاطر کم آبی بود فشارم افتاد،دکتر گفت ک چندین مورد تو ماه رمضان بیمار داشته بخاطر کم آبی سردرد شدید گرفتن الان کم کم دارم بهتر میشم،فقط میخواستم ب خانمایی ک روزه میگیرن بگم ک مایعات خیلی زیاد مصرف کنید بیشترازاون چیزی ک فک میکنید نیازتون هست چون واقعا طولانیه تا افطار،من خودم مایعات مصرف میکردم فک نمی کردم اینجور بشم خداروشکر بخیر گذشت خیلی حالم بد بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من انقدر حالم بد ميشه امروز احساس كردم دارم ميرم تو كما هيجي حاليم نميشد واقعا سخته ان شالله خدا قبول كنه

بيشتر از انچه براي موفق بودن تلاش ميكني براي با ارزش بودن تلاش كن

ما سحرها گاهی میل به سحری نداریم...مثلا وقتایی که شام دیر خورده باشیم

فقط حتمااااا آب و میوه و دو تا دونه خرما رو میخوریم

واقعا روزها طولانیه و ضرر داره واسه بدن اگه افطار تا سحر مایعات کافی مصرف نشه

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
جالبه که من چندروز پیش گفتم بین افطار تا سحر اب بخورید حتما ...بعد به من پریدن که نه هی نگید آب بخور ...

خوب از نظر طب سنتی آب زیاد خوردن واسه همه طبعها خوب نیست

ولی همون طب سنتی خوردن مایعات و میوه جات پرآب رو بین افطار تا سحر واسه روزه داران به شدددت توصیه کرده

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
سحری فقط هندونه یا گوجه فرنگی عالیه برای رفع تشنگی امتحان کنین 

گرمک هم خیلی خوبه واسه سحر

ما بیشتر افطار هندونه میخوریم

من خودمم مایعات زیاد مصرف میکردم آب شربت میوه  ولی بازم اینجور شدم تازه درطول روزم احساس تشنگی نداشتم،فقط کسل و بی حال بودم  این دوروز روبعد افطار سردردم شروع شد،اره خیلی سخت و طولانی امسال،نمیدونم واسه فردا چیکارکنم

خدا بد نده عزیزم .اره دقیق اب خیلی تاثیر داره منم همینطور میشم. من که سحری نمیخورم معمولاسعت۱۱خوابم ...

سلامت باشی گلم،خیلی بد بدون سحری معده داغون میشه،پوست منم خراب شده ماه رمضون شفافیتش رو ازدست داده

من که یبوست شدید گرفتم درحد خونریزی

تازه یه هفته هم این وسط پریود بودم و نگرفتم

ولی بازم اثرشو گذاشته رو بدنم

میخوام برم خارج از شهر که چند روزی نگیرم

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2706