1507
1411
عنوان

خانمهایی ک روزه می‌گیرید بیاید

242 بازدید | 15 پست

سلام،من از بچگی روز ه گرفتم ماه رمضون،یه جورایی دیگه عادت کردم ،البته این توانایی رودر خودم دیدم تا دیشب ک بعد افطار کمی حالم بدشد سردرد و سرگیجه و احساس خفگی داشتم شب ک خوابیدم دودل بودم ک امروز رو روز بگیرم بالاخره امروزم بدون سحری گرفتم بعدافطار خیلی حالم بد شد پشت گوشام درد میکرد شقیقه هام لزر گرفتم چن ساعتی طول کشید مسکن خوردم خوب نشدم رفتم درمانگاه سرم زدن برام دکتر گفت سردردت بخاطر کم آبی بود فشارم افتاد،دکتر گفت ک چندین مورد تو ماه رمضان بیمار داشته بخاطر کم آبی سردرد شدید گرفتن الان کم کم دارم بهتر میشم،فقط میخواستم ب خانمایی ک روزه میگیرن بگم ک مایعات خیلی زیاد مصرف کنید بیشترازاون چیزی ک فک میکنید نیازتون هست چون واقعا طولانیه تا افطار،من خودم مایعات مصرف میکردم فک نمی کردم اینجور بشم خداروشکر بخیر گذشت خیلی حالم بد بود

مامانا، من جدیدن این سایت رو دیدم و ازش اسباب‌بازی خریدم

واسم یه کد تخفیف 25٪ فرستاده تا آخر آذر، خیلی خوبه، شمام بخرین

این کد تخفیفشه: hooyo-ni25

1475

خدا بد نده عزیزم .اره دقیق اب خیلی تاثیر داره منم همینطور میشم.

من که سحری نمیخورم معمولاسعت۱۱خوابم.پوست صورتم سفید تو رمضون سیاه میشه

تیکر تولد یک سالگی دختر خوشگلمه 

من انقدر حالم بد ميشه امروز احساس كردم دارم ميرم تو كما هيجي حاليم نميشد واقعا سخته ان شالله خدا قبول كنه

بيشتر از انچه براي موفق بودن تلاش ميكني براي با ارزش بودن تلاش كن

ما سحرها گاهی میل به سحری نداریم...مثلا وقتایی که شام دیر خورده باشیم

فقط حتمااااا آب و میوه و دو تا دونه خرما رو میخوریم

واقعا روزها طولانیه و ضرر داره واسه بدن اگه افطار تا سحر مایعات کافی مصرف نشه

سیل اومده😔 کلی از هموطنانمون رو در کام خودش برده و مصیبت زده کرده😭😭 اون وقت ی عده این وسط مشغول ماهیگیری سیاسی هستن😐😖 عزیز من وسط سیل ماهی میگیری حداقل ماهی درست بگیر نه ماهی عوضی😱😳اونم به تاسی از سلبریتیهای بی سواد و نان به نرخ روز خور😒😒 عزیزم اونا واسه گرفتن اقامت آمریکا ناچارن فحش به کشورشون بدن و به به و چه چه دشمن رو بکنن..من و تو چی ؟؟ صرفا جهت استحضار: ایران: در برف سال ۱۳۵۰(توجه کنید به سالش☺️) که نوکر آمریکا بودیم ۴۰۰۰ ایرانی کشته شدند و ۲۰۰ روستا زیر برف ناپدید شد😔😱 ✅آمریکا: حدود ۲ سال پیش در آمریکا سیل ماریا اتفاق افتاد که باعث تخریب ده‌ها هزار خانه و کشته‌ شدن ۳۰۰۰ آمریکایی و خسارت ۹۱ میلیارد دلاری شد(آمارهای رسمی خیییلی کمتر اعلام کردند ولی بعد فرماندار پروتریکو آمار ۵۰ برابری تلفات رو پذیرفت و بهش اعتراف کرد)😔😱 چین: سال ۱۹۹۸ بر اثر سیل در بخشی از جنوب چین بیش از ۴ هزار نفر جانشان را از دست دادند😔😱 ژاپن: چند ماه قبل (تیر۹۷) بر اثر سیل در ژاپن ۲۰۹ نفر جان خود را از دست دادند😔😱 کانادا: چندماه قبل (تیر۹۷) موج گرما در شهر یک و نیم میلیون نفری مونترئال و استان کبک کانادا ۷۰‌نفر را به کام مرگ کشاند😔😱 نکنه اینا هم جمعه به جمعه مرگ بر این و ان میگن؟؟؟؟🤔😏 اندکی تعقل و تامل🙏 چشم و گوش بسته دنبال حرف سلبریتیهای بی سواد نریم..اونا مجبورن بیچاره ها مجبووور..(یک بند از قانون پذیرش اقامت اثبات وفاداری به آمریکا و مخالفت با ج.ا.ا طی فعالیتهای مجازی هست😏) درکشون کن بد بختها رو که ناچارن به وطن فروشی.. ولی با طنابشون تو چاه نریم...قبلا که چوبش رو خوردیم..😔😕 ❤️❗️خدا در قرآن به کافران و ظالمان لعنت می فرسته و براشون آرزوی مرگ می کنه...ما از خدا بیشتر سرمون میشه نعوذ بالله؟؟❗️❤️
جالبه که من چندروز پیش گفتم بین افطار تا سحر اب بخورید حتما ...بعد به من پریدن که نه هی نگید آب بخور ...

خوب از نظر طب سنتی آب زیاد خوردن واسه همه طبعها خوب نیست

ولی همون طب سنتی خوردن مایعات و میوه جات پرآب رو بین افطار تا سحر واسه روزه داران به شدددت توصیه کرده

سیل اومده😔 کلی از هموطنانمون رو در کام خودش برده و مصیبت زده کرده😭😭 اون وقت ی عده این وسط مشغول ماهیگیری سیاسی هستن😐😖 عزیز من وسط سیل ماهی میگیری حداقل ماهی درست بگیر نه ماهی عوضی😱😳اونم به تاسی از سلبریتیهای بی سواد و نان به نرخ روز خور😒😒 عزیزم اونا واسه گرفتن اقامت آمریکا ناچارن فحش به کشورشون بدن و به به و چه چه دشمن رو بکنن..من و تو چی ؟؟ صرفا جهت استحضار: ایران: در برف سال ۱۳۵۰(توجه کنید به سالش☺️) که نوکر آمریکا بودیم ۴۰۰۰ ایرانی کشته شدند و ۲۰۰ روستا زیر برف ناپدید شد😔😱 ✅آمریکا: حدود ۲ سال پیش در آمریکا سیل ماریا اتفاق افتاد که باعث تخریب ده‌ها هزار خانه و کشته‌ شدن ۳۰۰۰ آمریکایی و خسارت ۹۱ میلیارد دلاری شد(آمارهای رسمی خیییلی کمتر اعلام کردند ولی بعد فرماندار پروتریکو آمار ۵۰ برابری تلفات رو پذیرفت و بهش اعتراف کرد)😔😱 چین: سال ۱۹۹۸ بر اثر سیل در بخشی از جنوب چین بیش از ۴ هزار نفر جانشان را از دست دادند😔😱 ژاپن: چند ماه قبل (تیر۹۷) بر اثر سیل در ژاپن ۲۰۹ نفر جان خود را از دست دادند😔😱 کانادا: چندماه قبل (تیر۹۷) موج گرما در شهر یک و نیم میلیون نفری مونترئال و استان کبک کانادا ۷۰‌نفر را به کام مرگ کشاند😔😱 نکنه اینا هم جمعه به جمعه مرگ بر این و ان میگن؟؟؟؟🤔😏 اندکی تعقل و تامل🙏 چشم و گوش بسته دنبال حرف سلبریتیهای بی سواد نریم..اونا مجبورن بیچاره ها مجبووور..(یک بند از قانون پذیرش اقامت اثبات وفاداری به آمریکا و مخالفت با ج.ا.ا طی فعالیتهای مجازی هست😏) درکشون کن بد بختها رو که ناچارن به وطن فروشی.. ولی با طنابشون تو چاه نریم...قبلا که چوبش رو خوردیم..😔😕 ❤️❗️خدا در قرآن به کافران و ظالمان لعنت می فرسته و براشون آرزوی مرگ می کنه...ما از خدا بیشتر سرمون میشه نعوذ بالله؟؟❗️❤️
1432
سحری فقط هندونه یا گوجه فرنگی عالیه برای رفع تشنگی امتحان کنین 

گرمک هم خیلی خوبه واسه سحر

ما بیشتر افطار هندونه میخوریم

من خودمم مایعات زیاد مصرف میکردم آب شربت میوه  ولی بازم اینجور شدم تازه درطول روزم احساس تشنگی نداشتم،فقط کسل و بی حال بودم  این دوروز روبعد افطار سردردم شروع شد،اره خیلی سخت و طولانی امسال،نمیدونم واسه فردا چیکارکنم

خدا بد نده عزیزم .اره دقیق اب خیلی تاثیر داره منم همینطور میشم. من که سحری نمیخورم معمولاسعت۱۱خوابم ...

سلامت باشی گلم،خیلی بد بدون سحری معده داغون میشه،پوست منم خراب شده ماه رمضون شفافیتش رو ازدست داده

1476
سلامت باشی گلم،خیلی بد بدون سحری معده داغون میشه،پوست منم خراب شده ماه رمضون شفافیتش رو ازدست داده

دقیقا.من عادت دیگه کردم هر چند که بده

تیکر تولد یک سالگی دختر خوشگلمه