2733
2739
عنوان

تولدم مبارک😢😢

204 بازدید | 32 پست

ولی اصلا خوشحال نیستم همیشه روز شماری میکردم تولدم برسه ولی الان....... اینکه میبینم بازم بزرگتر شدم خوشحال نیستم دوس داشتم حداقل امسال تولدم مادر شده باشم 😢😢

خدایا شکرت .. توراهیامو سالم برسون بغلم😍😍😍 واسه سلامتی نی نی های تودلم یه صلوات بفرستید لطفا💚💚❤❤❤

منم از تولدم خوشحال نمیشم نمیدونم ملت واسه چی بزرگشدنشون جشن میگیرن

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم همه ما یعنی تک تکمون ی غمی تو دلمون هست بدون استثنا 

خاصیت دنیا همینه 

تولدتم خیای خیلی مبااارک❤❤❤

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2731
تولدت مبارک گلم ایشالله هرچه زودتر خدا دامنتو سبزکنه به حق این شبهای ماه رمضون قسم

ممنون عزیزم

خدایا شکرت .. توراهیامو سالم برسون بغلم😍😍😍 واسه سلامتی نی نی های تودلم یه صلوات بفرستید لطفا💚💚❤❤❤
گلم همه ما یعنی تک تکمون ی غمی تو دلمون هست بدون استثنا  خاصیت دنیا همینه  تولدتم خیای خ ...

ممنون عزیزدلم

2738

قربون گریه هات برم....ایشالله تولد بدیت بچه بغل باشی....یا مثل پنگوئن راه بری بهت بخندیم

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫
منم فرداس تولدم    خوب بودما رفتم فاز غممم

تولدم ۱ خرداده تو دومی؟؟؟

قربون گریه هات برم....ایشالله تولد بدیت بچه بغل باشی....یا مثل پنگوئن راه بری بهت بخندیم

خخخ مرسی عزیزم انشاالله به لطف دعاهای شما دوستام

2706