2703
2553
عنوان

احتمال بارداریم هست؟؟ خیلی دلشوره دارم!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 5031 بازدید | 125 پست
۱۳ روز که خیلیه! شما نینیت چی بود ؟؟؟

اره زجر کش شدم، امروز تازه بی بی چکم مثبت شد😊😊😊

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الان كه از موعدت گذشته ميتوني بري آزمايش بتا بدي 

ازمایش باید دکتر برام بنویسه ؟؟؟ یا همینجوری برم ازمایشگاه میگیرن ازم؟؟؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
اره زجر کش شدم، امروز تازه بی بی چکم مثبت شد😊😊😊

اخی به سلامتی عزیزم برام دعا کن پس! اخه من اینجا دیدم ۳ روز مونده به موعدشونم مثبت میشه ! من گفتم پس من نیستم دیگه! شما علایمت چیا بود؟؟؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2456
ازمایش باید دکتر برام بنویسه ؟؟؟ یا همینجوری برم ازمایشگاه میگیرن ازم؟؟؟

سلام...من.امروز پریود شدم حالم خیلی گرفته شد...گفته بودم.چندروز دیگه موعدمه گفتی بیاخبربده...ان شالله بارداری.

اللهم عجل لولیک الفرج
بنظره من ک بارداری چون بارداری قبلیم همین علائم رو داشتم...هی ترشح میومد خیس میشدم میرفتم خودمو چک ...

پس فعلا صبر کنم ؟؟؟؟ فردا نزنم بی بی چک؟؟؟؟ اخه اصلا سابقه نداشته اینجوری باشم ! شده بود همون روز موعدم یه قطره خون میومد بعدش از فرداش پریودم شروع میشد نه اینکه کلا هیچی نباشه!

2714
اخی به سلامتی عزیزم برام دعا کن پس! اخه من اینجا دیدم ۳ روز مونده به موعدشونم مثبت میشه ! من گفتم پس ...

سلامت باشی عزیزم چشم حتما گلم ،نه اصلا نمیشه رو موعد حساب کرد شاید مث من دیر نشون بده. من تمام علایم پریود رو داشتم فکر میکردم قراره پریود بشم

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
سلام...من.امروز پریود شدم حالم خیلی گرفته شد...گفته بودم.چندروز دیگه موعدمه گفتی بیاخبربده...ان شالل ...

اشکال نداره عزیزم منم با اینکه نشدم اما راستش خودمو زدم به بیخیالی خدا خودش بهترین وقتش میده . ایشالا ماهه دیگه مامان شی عزیزم . برا منم دعا کن تکلیفم معلوم شه ! 

اشکال نداره عزیزم منم با اینکه نشدم اما راستش خودمو زدم به بیخیالی خدا خودش بهترین وقتش میده . ایشال ...

اره به امیدخدا💓💓💓💓صلوات برات میفرستم توام دعام کن 

اللهم عجل لولیک الفرج
منم دقیق مثل شمام یعنی منظم موعدم هم ۲۹هست ولی فعلا خبری نیست  بی بی هم نزدم هنوز ولی چون روز ...

وای من که زدم منفی بود نمیدونم فردا باز بزنم یا نه؟؟؟؟؟ اخه من پریودام دقیقه دقیق بود همیشه ! سر این انقدر گیجم!

2706