2410
2553

من موعدم پریروز بوده یعنی ۲۹ ام نشدم دیروز بی بی چکم منفی شد.من پریودام همیشه سر موقش میشه امکان نداره عقب جلو شه.این ماه چند روز دور نافم تا پایین همش تیر میکشید.بعد اروم شد باز از امروز زیر دلم و پهلوم و نافم تیر میکشه همش فکر میکنم الان پریود میشم اما ترشح دارم میرم دستشویی و خبری نیست! امیدوار باشم؟؟؟کی بی بی چک بزنم دوباره قطعی نشون میده؟؟چند روز باید بگذره ؟؟شما علائمتون چیا بود؟؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم اگه عجله داری برو ازمایش بده من بی بی چکم بعد 13 روز مثبت شد

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2714
یه مارک دیگه بزن.اینا دقت هاشون با هم فرق میکنه

خارجی زدم بی بی چک و برم باز یه مارک دیگه بخرم؟؟؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
خارجی زدم بی بی چک و برم باز یه مارک دیگه بخرم؟؟؟

مدیکور خوبه

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
عزیزم اگه عجله داری برو ازمایش بده من بی بی چکم بعد 13 روز مثبت شد

۱۳ روز که خیلیه! شما نینیت چی بود ؟؟؟

بنظره من ک بارداری

چون بارداری قبلیم همین علائم رو داشتم...هی ترشح میومد خیس میشدم میرفتم خودمو چک میکردم میدیدم نه پری نیومده....

من روزه خوده پری بی بی زدم منفی بود ولی یه ۹ الی۱۰روز بعدش مثبت شد

چشم برهم زدنی پسران کوچک من👦بزرگ مردی میشوند👨‍💼که برای نگریستن به چهره ی مردانه یشان باید سر بالا کنم😍
بچه ها 6 بار اقدام تو ماه برا بارداری کافیه یا باید بیشتر باشه؟؟؟؟

بهترینش بعد از پریود یک شب درمیونه تا پریود بعدی!

2706