1147
1273

من موعدم پریروز بوده یعنی ۲۹ ام نشدم دیروز بی بی چکم منفی شد.من پریودام همیشه سر موقش میشه امکان نداره عقب جلو شه.این ماه چند روز دور نافم تا پایین همش تیر میکشید.بعد اروم شد باز از امروز زیر دلم و پهلوم و نافم تیر میکشه همش فکر میکنم الان پریود میشم اما ترشح دارم میرم دستشویی و خبری نیست! امیدوار باشم؟؟؟کی بی بی چک بزنم دوباره قطعی نشون میده؟؟چند روز باید بگذره ؟؟شما علائمتون چیا بود؟؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1258

منم همش فکر میکردم الانه که پریود میشم ولی شکر خدا باردار بودم اما همون روز موعدم بیبی زدم سریع ۲ تا خط پررنگ شد

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه مارک دیگه بزن.اینا دقت هاشون با هم فرق میکنه

خارجی زدم بی بی چک و برم باز یه مارک دیگه بخرم؟؟؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘
1281
عزیزم اگه عجله داری برو ازمایش بده من بی بی چکم بعد 13 روز مثبت شد

۱۳ روز که خیلیه! شما نینیت چی بود ؟؟؟

بنظره من ک بارداری

چون بارداری قبلیم همین علائم رو داشتم...هی ترشح میومد خیس میشدم میرفتم خودمو چک میکردم میدیدم نه پری نیومده....

من روزه خوده پری بی بی زدم منفی بود ولی یه ۹ الی۱۰روز بعدش مثبت شد

در این مکان 👆 به زودی تیکر بارداری نصب میشود😀😀😀       واسه نی نی دارشدنم یه صلوات بفرستین ممنونم❤❤❤
بچه ها 6 بار اقدام تو ماه برا بارداری کافیه یا باید بیشتر باشه؟؟؟؟

بهترینش بعد از پریود یک شب درمیونه تا پریود بعدی!

1226
سلام

از اون بچه مثبتای کلاس هستیا

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچم سقط شد چ زود ازم گرفتیش خدا😢😢😢 بچها دعا کنید زود باردار بشم وگرنه دق میکنممممم حالم بده،،،😔😢😢
الان كه از موعدت گذشته ميتوني بري آزمايش بتا بدي 

ازمایش باید دکتر برام بنویسه ؟؟؟ یا همینجوری برم ازمایشگاه میگیرن ازم؟؟؟

اره زجر کش شدم، امروز تازه بی بی چکم مثبت شد😊😊😊

اخی به سلامتی عزیزم برام دعا کن پس! اخه من اینجا دیدم ۳ روز مونده به موعدشونم مثبت میشه ! من گفتم پس من نیستم دیگه! شما علایمت چیا بود؟؟؟

1241