1428
1411

من موعدم پریروز بوده یعنی ۲۹ ام نشدم دیروز بی بی چکم منفی شد.من پریودام همیشه سر موقش میشه امکان نداره عقب جلو شه.این ماه چند روز دور نافم تا پایین همش تیر میکشید.بعد اروم شد باز از امروز زیر دلم و پهلوم و نافم تیر میکشه همش فکر میکنم الان پریود میشم اما ترشح دارم میرم دستشویی و خبری نیست! امیدوار باشم؟؟؟کی بی بی چک بزنم دوباره قطعی نشون میده؟؟چند روز باید بگذره ؟؟شما علائمتون چیا بود؟؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

عزیزم اگه عجله داری برو ازمایش بده من بی بی چکم بعد 13 روز مثبت شد

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دارم اسم کاربریم جواهری در نی نی سایت باشه😊 بهارم، دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍
1432

منم همش فکر میکردم الانه که پریود میشم ولی شکر خدا باردار بودم اما همون روز موعدم بیبی زدم سریع ۲ تا خط پررنگ شد

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
'یارا' مامان عاشقته🤰💞
یه مارک دیگه بزن.اینا دقت هاشون با هم فرق میکنه

خارجی زدم بی بی چک و برم باز یه مارک دیگه بخرم؟؟؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘
1394
خارجی زدم بی بی چک و برم باز یه مارک دیگه بخرم؟؟؟

مدیکور خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دارم اسم کاربریم جواهری در نی نی سایت باشه😊 بهارم، دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍
عزیزم اگه عجله داری برو ازمایش بده من بی بی چکم بعد 13 روز مثبت شد

۱۳ روز که خیلیه! شما نینیت چی بود ؟؟؟

بنظره من ک بارداری

چون بارداری قبلیم همین علائم رو داشتم...هی ترشح میومد خیس میشدم میرفتم خودمو چک میکردم میدیدم نه پری نیومده....

من روزه خوده پری بی بی زدم منفی بود ولی یه ۹ الی۱۰روز بعدش مثبت شد

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجوووونم ممنون🤩بلاخره منم صدای قلب فندقم رو شنیدم😍😍😍ایشاا...این شادی قسمته همه منتظرا❤❤❤
بچه ها 6 بار اقدام تو ماه برا بارداری کافیه یا باید بیشتر باشه؟؟؟؟

بهترینش بعد از پریود یک شب درمیونه تا پریود بعدی!

1427
سلام

از اون بچه مثبتای کلاس هستیا

بززززززودی حامله میشم،ومامان شقایق بچم میشم ☺ایندفعه ام سقط نمیشه😊ی دعا میکنید برام خاله های نی نیم 😍💋💚       (شمال🍃  �دوستا توجه☺💚 یه ویلا خوب توگیلان فروشیه اگ خواستید بگید اطلاعاتشو بگم☺ برا اقوامه...)
۱۳ روز که خیلیه! شما نینیت چی بود ؟؟؟

اره زجر کش شدم، امروز تازه بی بی چکم مثبت شد😊😊😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان كه از موعدت گذشته ميتوني بري آزمايش بتا بدي 

ازمایش باید دکتر برام بنویسه ؟؟؟ یا همینجوری برم ازمایشگاه میگیرن ازم؟؟؟

اره زجر کش شدم، امروز تازه بی بی چکم مثبت شد😊😊😊

اخی به سلامتی عزیزم برام دعا کن پس! اخه من اینجا دیدم ۳ روز مونده به موعدشونم مثبت میشه ! من گفتم پس من نیستم دیگه! شما علایمت چیا بود؟؟؟

1364