2737
2734

من پسرمو سه سالگی گرفتم خیلی راحت و بی دردسر بود 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من پسرمو سه سالگی گرفتم خیلی راحت و بی دردسر بود  

مبارك باشه عزيزم انشالله به سلامتي دخترت رو بغل كني 😍😍

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
مبارك باسه عزيزم انشالله به سلامتي دخترت رو بغل كني 😍😍

مرسی گلم

لطف کردی عزیزم😍😍

دعا کن برام هوم جان 

دختر گلتو ببوس😘

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

دوست عزیز. سعی نکن بخاطر یکی دو ماه زودتر از پوشک گرفتن، اعصاب خودتو بچتو خرد کنی

من پسر اولم زیر دو سال سعی کردم از پوشک بگیرمش. بچه خیلی اذیت شد. چندین ساعت پوشکش نمیکردم که مجبور بشه بره دستشویی ولی جلو خودش میگرفت. خیلی اذیت شد

ولی برا دومی تا نزدیک سه سالگی بی خیالش شدم. خودش ی روز تصمیم گرفت که پوشک نشه.  

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
2738
مرسی گلم لطف کردی عزیزم😍😍 دعا کن برام هوم جان  دختر گلتو ببوس😘

انشالله كه هم بارداري خوب و راحتي باشه برات هم زايمان سلامتي داشته باشي و به سلامتي دنيا بياد عزيزم 😘😘چشم حتما عزيزم♥️

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
انشالله كه هم بارداري خوب و راحتي باشه برات هم زايمان سلامتي داشته باشي و به سلامتي دنيا بياد عزيزم ...

ممنونم گلم 😍😍😘😘😘😘😘

دوست عزیز. سعی نکن بخاطر یکی دو ماه زودتر از پوشک گرفتن، اعصاب خودتو بچتو خرد کنی من پسر اولم زیر د ...

می‌دونم عزیزم من دخترمو چند وقته اصلاپوشک نمیکنم نیم ساعت ی بارم بهش میگم جیش میدوئه می‌ره تو لگنش جیش می‌کنه نود درصد مواقع جیش می‌کنه تو لگن تازگیام دستشویی بزرگش رو قبل دستشویی کردن دستش رو میگیره پشتش اینجووری میفهمم دستشویی داره میدوئه تو لگنش دستشویی می‌کنه اوایل تو شلوارش پی پی میکرد ولی الان نه ولی هنوز جیش و نمیگه و تو شلوارش میکنه

می‌دونم عزیزم من دخترمو چند وقته اصلاپوشک نمیکنم نیم ساعت ی بارم بهش میگم جیش میدوئه می‌ره تو لگنش ج ...

والا همینکه میره تو لگن جیش میکنه خیلیه 

پسر من دوسالو هفت ماهس با زور میبرم دسشویی تازگیا ..هی میگه ندارم ندارم اگه نبرم جیش میکنه تو لباس..

وااااا🙁 
2706