2726

زن عموی من چهل و خرده یی سالشه ولی خیلی به خودش میرسه ناخن ها همش مانیکور موها بلوند و لنز و این حرفها خلاصه کنم پنج سال پیش واسه پسرش میرن خواستگاری یه دختر بسیار باشعور و باادب و با تحصیلات ارشد پسر خودش دیپلمه وضع مالی عموم اینها عالیه ولی خونواده ی دختره وضع مالی بد دارن و دختره در کودکی مادرشو از دست داده بود برادرخواهرهاشم ازدواج کرده بودن خلاصه اینا میرن خواستگاری و مراسم مفصل میگیرن بعد عروسی دوتا واحد میخرن بغل هم.چند ماه بعد عروسی زن عموی من دخترخاله ی خودشو به عقد بابای عروسش درمیاره دخترخاله ش بیوه بود این از قدم اول که بابای دختره رو یجورایی ازش میگیره به حدی که نرگس خونه ی باباش هم دیگه نمیرفت انقدر از سمت اون زنه اذیت میشد بیشتر پناه میبرد خونه ی خواهرهاش بعد از یکی دوسال بچه دار مبشن دختر انقدر از همون روز اول بچه رو تصاحب میکنه پسرعموم هم کاااااملا گوش به فرمان مادرشه خلاصه از لباس خریدن و بیرون و جشن تولد و شب و روز و اتاق اسباب بازی و همه چیز بچه خونه ی زن عمومه به حدی که خود نرگس همه جا با ناراحتی میگه من دلم برای دخترم همیشه تنگ میشه من فقط به دنیا اوردمش ولی انگار اون دختر مامانه بعد زن همومم همه جا درمیاد میگه تو پسر دوس داشتی خودت گفتی تو اصلا اینو دوس نداشتی!!!!! پسر عمومم به حدیه که اگه مامانش بگه شب حق نداری بری خونه میگه چشم و نمیره چه شبهایی که ما رفتیم اونجا و دیدیم پسرعموم شب نرفت و همونجا خونه ی عموم موند با اینکه واحد بغل همن حتی سر نزد خلاصه دختره این چند سال انقدر پیر شده از دست زن عموم که نگو...زن عموم با تسلط خیلی زیادش رو پسرش هم شوهر و هم دخترش گرفته هم پدرشو با اون ازدواج ازش گرفته.مادر هم که نداشت بیچاره از کودکی...آخه چقدر آدم میتونه خودخواه باشه😞

از اون داستان زندگی هایی هست که ادم هیچی نمیتونه بگه و بشدت اعصاب خورد کنه شبیه فیلم هایی که یکی هر کار بخواد بکنه موفقم میشه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون قسمتی ک از فامیلات گفتی هنگ کردم دیگه نفهمیدم کی ب کی شد  

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2728

من کاری ندارم به زندگی کسی 

قضاوت کردن ادما راحت شدت

به اسم دلسوزی همدیگر قضاوت میکنیم

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

الان اون نرگسه بیاد اینجا درددل کنه متهم میشه به دروغگویی

شوهرشم بیاد بگه مادرم فولادزره س، میگن وای. نه. مادر بد وجود نداره!!!!!

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2706