2726

سلام،خیلی دلم پره،افسرده شدم،روزی هزاربارآرزوی مرگ میکنم،

چرااینقدبچه داری سخته،فقط پسرمن اینه؟ پسرم ازروزی دنیااومدخیلیییی آروم بودتاتقریبا۱سال ونیمگی ،

بعداون کم کم شیطون شد ولی بازم خوب بود.الان نزدیک به ۵ ماهه فوق العاده شیطون ونق نقو شده،باماشیناش بازی میکنه اگه یجاشون خراب بشه عصبانی میشه میزندشون زمین وجیغ وگریه ونق،اگه من یه دقیقه سرم توگوشی باشه همش نق وداد،بخداکم آوردم،الان ۳سالشه،توبارداری افسردگی داشتم بعدزایمان خوب شدم الان بااین کاراش افسردگی شدیدگرفتم همش بغض دارم.دلم میخوادبمیرم راحت شم،منی که عاشق بچه بودم،که دلیل اصلی ازدواجم بچه بود.حالاچرااینطورشد،اکثرروزامیبرمش پارک،وکناردریاتاشن بازی کنه ،خودمم بعضی وقتاباهاش بازی میکنم ولی میگه ۲۴ ساعته دراختیارم باش،رفتاراشوکه میبینم دوس ندارم حتی باهاش بازی کنم.خشنم هست،

ببخشید زیادشد،خیلی دلم پره،چکارکنم آخه

میشه لطفایه صلوات منو مهمون کنید مهربونا😘😘

ببرش مشاوره کودک

دلیل پرخاشگریش رو پیدا کن

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نمیدونم راه حلی ندارم ولی زچه داری خیلی سخته اوف دختر من دو ماه و نیمشه پدرمو دراورده همش گریه میکنه تا الانم نخوابیده ولی من گله ای نمیکنم سعی میکنم آرامش خودمو حفظ کنم هرچند خیلی سخته هر کی میبینه دلش برام میسوزه😁

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤

اگه کسی خلاف میلش چیزی بگه جیغ میزنه هرکی میخوادباشه،

دلم میخوادبرگردم به زمان بدون بچه،خودمم سرش دادمیزنم .خیلی سعی میکنم خوب باشم ولی نمیذاره

میشه لطفایه صلوات منو مهمون کنید مهربونا😘😘

تنهاست    همبازی داشته باشه تو رو اصلا حساب هم نمیکنه چ برسه بگه باهام بازی کن  یه همبازی  خواهری برادری براش بیار   همسایه ما بچش وحشیه(مامانش میگه وحشیه  خب چیکار کنیم واقعا اینطوره)الان همبازی براش اومده اروم شده

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

منم دیروز حس تروداشتم عصبانی بودم  و افسرده ولی امروز خیلی منو دخترم دوتایی تفریح کردیم سعی کردم عصبانی نشم بااینکه اذیتم کردسعی کردم مثه خودش بچه بشم بهم خوش گذشت امروز باهاش

تقریبا 80 درصد بچه ها تو این سن همینطورن. پسر منم دقیقا همینطوره. اینقد ما رو میزنه که خدا میدونه، اسباب بازیهاشو محکم پرت میکنه. الانم به زور اوردمش بخوابه، همه کار میکنه، جز خوابیدن تا 3 نمیخوابه. زندگی نداریم. ولی مشاور گفت کاملا توی این سن طبیعیه. این روزها هم میگذره. 

2706