1421
1411

وای داره پدرمو در میاره دستاش تا مشت تو دهنشه .آب دهنش میریزه ..چند روز چند روز شکمش کار نمیکنه فوق العاده بهانه گیر شد ...شماها چیکار میکنید بچه هاتون دندون درآوردن؟ برا جلوگیری از یبوست چیکار میکنید؟

به بچه هاتون بغیر شیر چیا میدید؟

خدا جوووووونم مرسی بابت همه مهربونیات   

بهش ابه سیب بده کره بده شکمش کار میکنه 

بخاطر ددون نیست چون شکمش کار نمیکنه دل درد داره 

لباساشو کم کن یه بادی رکابی کافیه 

گرمش نگریر وتسش با روغن زیتون ماساژ بده شکمشو ب سمت پایین و عقربه های ساعت

حال تمام روز هایم عشق است  الهی شکرت برای این بخت خوش  عاشقانه های من برای جوجه ی توراهیمون در پیج @mahouratohidi  

اگ غدای کمکیشو شروع کردی احتمالا بخاطر اونه یوبس شده

هویچو برنج تو سوپ یوبوست میاره 

حال تمام روز هایم عشق است  الهی شکرت برای این بخت خوش  عاشقانه های من برای جوجه ی توراهیمون در پیج @mahouratohidi  

من دخترم یبوست نداشت  ولی اگه بهش میوه میدی گلابی پخته رو به شکل پوره بده بهش یه قاشق. واسه دستشم که میکنه تو دهنش طفلکی گناه داره میخاره لثه ش دیگه، واسش از این دندونیا بگیر بذار تو یخچال سرد بشه بده دندون بگیره

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

بهش ابه سیب بده کره بده شکمش کار میکنه  بخاطر ددون نیست چون شکمش کار نمیکنه دل درد داره  ...

نه عزیزم کمکی نمیخوره همه میگن آب دندون میره سر دلش

خدا جوووووونم مرسی بابت همه مهربونیات   
1436
نه عزیزم کمکی نمیخوره همه میگن آب دندون میره سر دلش

اب دندون میره سر دلش کاملا خرافست عزیزم 

اگ شیر خشکیه بهش ببلاک بوه خیلی بهتر میتونه دفع کنه نان سنگینه براش و یوبوست میاره

دندون بخواد دربیاره شبا تا صب تو خواب گریه و جیع می نه 

دختر من از دوماهگی دستشو میبرد تو دهنش  و اب دهنش میریخت الان ۷ماهش ک شد دندون داره در میاره