1147
1273

۷۵۱ بود   بخشیدم  دو سال بعد عقدم😃   دوست نداشتم دین گردن شوهرم بمونه  وقتی نمیتونه بده 😃   الانم   ۹ ساله داریم زندگی میکنیم 😃

روزهایی در زندگی ام هست که دل ام می خواست مادر بودم. مثل امروز. از خواب که بیدار شدم دل ام می خواست بچه ای داشته باشم که مامان صدایم کند و هربار که می گوید مامان دل ام برای صدایش غنج رود. روزهایی در زندگی ام هست که حال ام دگرگون است. مثل امروز. مدتی ست با خودم فکر می کنم اگر بچه ای داشتم دیگر از خدا هیچ چیز نمی خواستم. دوستی می گفت چون نیازهای خودت را نمی شناسی این را می گویی . راستش حرف اش را خیلی نفهمیدم اما می دانم که از هجده سالگی دل ام می خواست مادر باشم. در آستانه سی و دو سالگی هم هنوز همین را می خواهم. شاید یک دلیل اش این باشد که من یکی از بهترین مادرهای دنیا را دارم و مادران همه دوستان ام هم به نظرم فرشته هایی هستند که روی زمین راه می روند. شاید فکر می کنم اگر من هم مادر بودم خطاهای کمتری می کردم. شاید می توانستم به آدم ها محبت کنم و خط کش دست ام نباشد که میزان مهربانی ام را اندازه گیری کنم تا مبادا زیادی مهر به خرج دهم. شاید آدم بهتری می شدم. نمی دانم اما وقتی مادرم را می بینم که با همه خستگی روزهای سخت زندگی هنوز هم برای کوچک ترین شادی های ما چه انرژی عجیبی می گذارد حیرت می کنم. فکر می کنم وقتی مادری ، عادلی. چون می توانی پنج فرزند داشته باشی و همه آنها را یک اندازه دوست داشته باشی. من نمی توانم. من اینقدر وسعت ندارم که آدم ها را یک اندازه دوست داشته باشم. من گاهی دل ام می گیرد گاهی از آدمی می رنجم. گاهی از آدمی بدم می آید اما مادر که باشی فرقی نمی کند بچه ات برایت کادو بخرد یا نخرد. به تو تلفن کند یا نکند. تو رو دوست داشته باشد یا نداشته باشد. دکتر باشد یا کارگردان یا معتاد. تو دوست اش داری. گاهی فکر می کنم لازمه مادر شدن داشتن قلب و روحی وسیع است. شاید هنوز به این وسعت نرسیدم که خدا نمی خواهد مادر شوم. اما روزی که مادر شوم همه شهر را خبر خواهم کرد. باید کم کم کامپیوتر را خاموش کنم و به دست بوس مادرم بروم. به شمایی که این نوشته را خواندید هم همین توصیه را می کنم. آغوش مادر امن ترین جای دنیاست. در باد ، باران و تنهایی.
مال من ۱۱۴ تا سکه ۱۱۴ تا یاس یه حج و کربلا ولی عندالستطاعه است😭😭😭😭😭😭😭توروخدا سر عقد جوگیر نش ...

تو عندالمطالبه کلی راه دررو داره چه برسه به عندالستطاعه.

یجورایی قید مهریه رو بزن.

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند        می توانند احساس بهتری،نسبت به کسانی که دقیقا کنارتان هستند در شما ایجاد کنند.                                                                                                       ممنوعه ی من ...ما بدهکاریم به یکدیگر،به تمام دوستت دارم های ناگفته ای که پشت دیوار غرورمان ماندند و ما آنها را بلعیدیم تا نشان دهیم منطقی هستیم...💔ممنوعه ی من...نه توان رفتن دارم نه جایی برای ماندن،تو میروی ومن نظاره گر مرگ تدریجی خویش هستم...                                                                         
خداااای نکرده خدای نکرده زبونم لال  طلاق بگیری اون ی لیوان اب خیلی بد میشه😐حرص میده

تو محضر خوردم😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۵تیر عروسیمه 😍😍😍میشه برام صلوات بفرستیدکارام خوب پیش بره😍😍😍😍

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

دوستانی که میگن بخشیدم اگر فرزندی داشته باشین یاحتی بدون فرزندم باشین و دور ازجون،بعد از 120 سال،همسرتون فوت کنه و قصد ازدواج مجدد نداشته باشین بخاین تو همون زندگی بمونین مهریه تنها راهکارشه.

موقع تقسیم اموال اول مهریه زن کامل داده میشه وبعد تقسیم اموال صورت میگیره.

اینجوری میتونین از فرزندانتون مواظبت کنین البته اگر پدرومادر همسر اجازه بدن😥😥

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند        می توانند احساس بهتری،نسبت به کسانی که دقیقا کنارتان هستند در شما ایجاد کنند.                                                                                                       ممنوعه ی من ...ما بدهکاریم به یکدیگر،به تمام دوستت دارم های ناگفته ای که پشت دیوار غرورمان ماندند و ما آنها را بلعیدیم تا نشان دهیم منطقی هستیم...💔ممنوعه ی من...نه توان رفتن دارم نه جایی برای ماندن،تو میروی ومن نظاره گر مرگ تدریجی خویش هستم...                                                                         
1279
تو عندالمطالبه کلی راه دررو داره چه برسه به عندالستطاعه. یجورایی قید مهریه رو بزن.

حق نفقه و بقیه چیزا چی اوناهم بهم تعلق نمیگیره؟

یارانه میدن لایک میکنید ؟؟؟؟😑😑😑

سه سکه 

که منت گذاشتم وبخشیدم  خخخخخ

من بلوچم  زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم بلوچستاااان                 تعریف شه وت مبیت من گو افتخارگوشین که بلوچیون    افتخارم اهل سنتم  
1274
1264
1280